Як я подорожую та пишу

куда поехать, где остановиться, что посмотреть - how2go

Про мене

Мене звуть Олексій Кучер. Я народився і виріс у Києві. Моє життя не завжди було наповнена змістом, але нудьга — провісник змін, а погане лише декорація для кращого.

У мене немає дати початку подорожей, і я не вважаю їх мірилом, метою або геройством. Просто з’являється причина підняти попу і рушити в дорогу. І якщо не надто заріс мохом зручностей, скутий страхами і міркуваннями, то робиш це раз по раз. Отримуєш досвід і дізнаєшся, як дешево дістатися, чи потрібна віза, як знайти житло, інтернет…

Я відвідав близько 30 країн. Подовгу жив в Італії, Польщі, Індії, Грузії, Еквадорі. Майже всі мої подорожі – самостійні, але я не вважаю себе Мандрівником. Зовсім ні.

Я їжджу, тому що у мене дуже багато друзів. І я не вибираю подорожі, але вони вибирають мене. Просто внутрішньо стає ясно, що це моя поїздка. І поступово “нахабнієш” до того, що купуєш квиток в один кінець.

Я не подорожую без мети. Просто цілі можуть бути зрозумілі і логічні не відразу. Подорож розкривається як книга, і хоча, зазвичай, кожну поїздку я готую заздалегідь, коли виходжу за поріг – намагаюся насолоджуватися тим, що є, і довіряю тому, що відбувається, а не своїм планам. Так подорожі завжди вдалі.

З часом я освоївся в поїздках. Все більше і більше я відчуваю себе як вдома в будь-якому місці. Дуже багато в чому причина цього – досвід.

Ось тут у мене брали інтерв’ю на ТБ (моя частина з 3-ї з половиною хвилини).

А це мій виступ на онлайн-конференції “Академія подорожей” (частина відповідей на питання).

Відгуки

Я роблю індійські візи, знаходжу українцям лоукост квитки і житло – ось тут відгуки про мене. Вони справжні, редагувати їх я не можу, тільки відповідати!

Контакти

Вибачте, я прибрав прямі контакти, бо у кожного розуміння дня і ночі своє. Якщо у вас є питання про бюджетні подорожі, найкраще – ставте їх у коментарях до тематичної статті, це дійсно найкраще.

Ще можна написати у Телеграм чат подорожей тут, пару раз на тиждень я розбираю там всі питання.

Радості!

 

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.2 / 5. Кількість оцінок: 10

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Спасибо, что поставили низкую оценку!

Пожалуйста, расскажите, что я могу улучшить, достаточно нескольких слов

20 коментарів


Ось правила коментування на how2go.info:

Якщо коментарів ще немає – не соромтеся запитати першим.

Якщо коментарів багато – спілкуйтесь один із одним, нижче є форма пошуку, знаходьте питання, схожі на ваше і жміть “Відповісти”.

  1. Добрый день, Ирина, да, сможет, просто это не происходит гарантированно и чётко, если не впускают в одном месте – стоит пробовать в другом: Эстония, Литва, Латвия, Польша, Финляндия. Важно большое желание и решимость быть украинцем и получить статус временной защиты в Европе.

   Хорошего путешествия,

   Алексей

 1. Подскажите
  Ехал в Польшу с Крыма, через Белорусь. По прибытию в Польшу, пробыл там неделю
  Часть доков не взял, через людей передали их тем кто летел в Стамбул, мне пришлось лететь в Стамбул, границы начиная с польской/беларуской проходил по обычному укр заграну.
  Вопрос меня обратно пустят в Польшу по обычному заграну?

 2. Алексей, добрый вечер, подскажите, пожалуйста, я из Мариуполя.
  Но сейчас с ребенком нахожусь в Польше. Я могу через Грузию вернуться домой в Мариуполь.
  У меня украинский паспорт, и свидетельство о рождении.
  Спасибо.

  1. Марина, добрый день, если вопрос в том, как вернуться из Польши во временно захваченный российской армией город-герой Мариуполь, то я не знаю, как это делать.

   Хорошего вам решения,

   Алексей

 3. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, могут ли Украинцы получить защиту в Румынию после Болгарии? У нас временная защита в Болгарии, хотим аннулировать её , и переехать в Румынию. Спасибо

    1. Добрий день, Ірино, без біометрії він може пробувати в’їжджати через кордон РФ – країни Прибалтики і бути готовим до того, що на кожному кордоні будуть різні результати, зазвичай, ті, хто дійсно хочуть виїхати роблять це, навіть якщо і не з першої спроби.

     Гарної подорожі,

     Олексій

 4. Доброго дня! Планую поїздку з України в Молдову автобусом, потім до Румунії таким же чином, а з Румунії на літаку в Іспанію. Підскажіть, будь ласка чи потрібно зараз (серпень 2022 р.) пред’являти ковід – сертифікати для перетину цих всіх країн? І чи обов’язковий страховий поліс? Дякую.

 5. Добрый день, Алексей! Скажите, пожалуйста, через какие пропускные пункты можно пересечь границу пешком Украина-Польша? И как уже с территории Польши легче всего и дешевле добраться до Амстнрдама?? Пожалуйста, ответьте.

  1. Милан, добрый день, отвечаю))

   Переходы смотрите по ссылкам в статье о Польше (очереди на границе смотрите здесь…), а в Амстердам выгоднее всего из Польши лететь, выбирайте рейсы там же (куда можно улететь из Польши…).

   Хорошего путешествия,

   Алексей

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.