Як я подорожую та пишу

куда поехать, где остановиться, что посмотреть - how2go

Про мене

Мене звуть Олексій Кучер. Я народився і виріс у Києві. Моє життя не завжди було наповнена змістом, але нудьга — провісник змін, а погане лише декорація для кращого.

У мене немає дати початку подорожей, і я не вважаю їх мірилом, метою або геройством. Просто з’являється причина підняти попу і рушити в дорогу. І якщо не надто заріс мохом зручностей, скутий страхами і міркуваннями, то робиш це раз по раз. Отримуєш досвід і дізнаєшся, як дешево дістатися, чи потрібна віза, як знайти житло, інтернет…

Я відвідав близько 30 країн. Подовгу жив в Італії, Польщі, Індії, Грузії, Еквадорі. Майже всі мої подорожі – самостійні, але я не вважаю себе Мандрівником. Зовсім ні.

Я їжджу, тому що у мене дуже багато друзів. І я не вибираю подорожі, але вони вибирають мене. Просто внутрішньо стає ясно, що це моя поїздка. І поступово “нахабнієш” до того, що купуєш квиток в один кінець.

Я не подорожую без мети. Просто цілі можуть бути зрозумілі і логічні не відразу. Подорож розкривається як книга, і хоча, зазвичай, кожну поїздку я готую заздалегідь, коли виходжу за поріг – намагаюся насолоджуватися тим, що є, і довіряю тому, що відбувається, а не своїм планам. Так подорожі завжди вдалі.

З часом я освоївся в поїздках. Все більше і більше я відчуваю себе як вдома в будь-якому місці. Дуже багато в чому причина цього – досвід.

Ось тут у мене брали інтерв’ю на ТБ (моя частина з 3-ї з половиною хвилини).

А це мій виступ на онлайн-конференції “Академія подорожей” (частина відповідей на питання).

Відгуки

Я роблю індійські візи, знаходжу українцям лоукост квитки і житло – ось тут відгуки про мене. Вони справжні, редагувати їх я не можу, тільки відповідати!

Контакти

Якщо у вас є питання про бюджетні подорожі, ставте їх тут:

 

Радості!

 

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.2 / 5. Количество оценок: 5

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Спасибо, что поставили низкую оценку!

Пожалуйста, расскажите, что я могу улучшить, достаточно нескольких слов

Алексей Кучер
Лоукост-аналітик, консультант. Пишу про лоукост тревел з 2014. Підбираю лоукост квитки та житло для українців з 2017.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.

4 коментарі

 1. Доброго дня! Планую поїздку з України в Молдову автобусом, потім до Румунії таким же чином, а з Румунії на літаку в Іспанію. Підскажіть, будь ласка чи потрібно зараз (серпень 2022 р.) пред’являти ковід – сертифікати для перетину цих всіх країн? І чи обов’язковий страховий поліс? Дякую.

 2. Добрый день, Алексей! Скажите, пожалуйста, через какие пропускные пункты можно пересечь границу пешком Украина-Польша? И как уже с территории Польши легче всего и дешевле добраться до Амстнрдама?? Пожалуйста, ответьте.

  1. Милан, добрый день, отвечаю))

   Переходы смотрите по ссылкам в статье о Польше (очереди на границе смотрите здесь…), а в Амстердам выгоднее всего из Польши лететь, выбирайте рейсы там же (куда можно улететь из Польши…).

   Хорошего путешествия,

   Алексей