Чи потрібна віза в Еквадор для українців, всі новини про в’їзд в Еквадор в 2023 (постійно оновлюється)

Chi-potribna-visa-v-Ecuador

Чи потрібна віза в Еквадор для українців у 2023?

Ні, для в’їзду в Еквадор українцям віза не потрібна, із звичайним чи біометричним закордонним паспортом України ви можете перебувати в Еквадорі 90 днів та подовжити своє перебування, не виїжджаючи з країни.

Що потрібно українцям для в’їзду в Еквадор у січні 2023?

Для в’їзду в Еквадор вам потрібні закордонний паспорт України біометричний чи звичайний, дійсний більше 6 місяців на дату в’їзду та медична страховка.

При посадці в літак у вас можуть вимагати зворотній квиток з Еквадору, але мати його не обов’язково.

Ми з другом летіли в Еквадор з Іспанії в січні 2022. Всі документи для в’їзду я зібрав, перевірив і перевірив ще раз, приїжджаємо в аеропорт і на реєстрації моєму другові кажуть, вибачте, у вас повинен бути зворотний квиток з Еквадору. Іду розбиратися і пропоную дівчині заглянути в Timatic – керівництво для авіакомпаній за правилами в’їзду. Вона відправляє мене до представника авіакомпанії в аеропорту, йду, пояснюю питання. Дівчина дивиться в Timatic і… не знаходить чіткої вимоги зворотного квитка, є тільки вимога перебувати в Еквадорі не більше 90 днів. Вона кличе начальство і ми разом читаємо текст, там є тільки вимога 90 днів і вказано, що ми маємо право продовжити перебування на місці.

Результат – нам без черги видають посадкові, навіть не глянувши у наші тести і сертифікати про вакцинацію.

Висновок, спілкуйтеся з представниками авіакомпанії їхньою мовою, мовою Timatic, перед подорожжю ви спокійно можете все вивчити і відчувати себе дуже впевнено.

Лайфхак — перед поїздкою встановіть мобільний додаток для покупки квитків:

  

якщо не зможете порозумітись і представниками авіакомпанії, завжди зможете купити звортній квиток на місці.

Далі я наведу кілька цитат-відповідей з сайту МЗС України, якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, пишіть в коментарях.

Чи отримають українці допомогу, якщо в’їжджають, як біженці?

Станом на 23.03.2022 в Республіці Еквадор відсутня будь-яка спеціальна програма щодо прийняття біженців з України у зв’язку повномасштабним російським військовим вторгненням в Україну.

Подати окрему заяву щодо оформлення статусу біженця можна в самому Перу (https://help.unhcr.org/ecuador/bienvenido-a/acceso-a-la-condicion-de-personas-refugiada-asilo-y-tramites-migratorios/solicitud-refugiado/) або через Посольство Республіці Еквадор в Австрії (за сумісництвом України): https://www.cancilleria.gob.ec/austria/

Де українці можуть отримати допомогу?

Станом на 23.03.2022 р. спеціальні центри допомоги біженцям відсутні.

Детально про програму “Прихисток”:

https://prykhystok.in.ua/

Які умови соціального забезпечення існують для українців?

Станом на 23.03.2022 р. окреме соціальне забезпечення біженців відсутне.

Скільки часу українці можуть перебувати в країні? Чи можливо подовжити перебування?

Можливе. Необхідно звернутися до Міграційної служби Еквадору.

Чи існують Covid-19 обмежання для українців?

З 13 січня 2021 року будь-який громадянин, який в’їзджає на територію Еквадору повинен обов’язково мати негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 10 днів до в’їзду, а також при в’їзді в Еквадор здати швидкий тест на антиген (окрім осіб, які не досягли 14-річного віку). У випадку позитивного тесту на антиген громадяни відправляються у визначені місця для обов’язкового карантину терміном на 10 днів.

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

Громадяни України, які постійно або тимчасово перебувають на території Еквадору та строк дії паспорта яких закінчився, мають можливість продовжити строк його дії в Посольстві України в Республіці Перу (м.Ліма).

Паспорт продовжується шляхом проставлення на 2-5 сторінці закордонного паспорта запису “Строк дії паспорта продовжено до __.__.202_”, який скріплюється гербовою печаткою Консульського підрозділу. Максимальний строк продовження дії паспорта – 5 років, а для дітей до 12 років – не більше строку дії паспорта.

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

У разі, якщо в дитини, що не досягла 16 років, відсутній паспортний документ, інформація про дитину (а саме, фотографія, ім’я та прізвище, дата народження та унікальний номер (за наявності) може бути внесена до закордонного паспорта батька/матері або законного представника.

Які діють правила в’їзду для українців із туристичною метою?

З 13 січня 2021 року будь-який громадянин, який в’їзджає на територію Еквадору повинен обов’язково мати негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 10 днів до в’їзду, а також при в’їзді в Еквадор здати швидкий тест на антиген (окрім осіб, які не досягли 14-річного віку). У випадку позитивного тесту на антиген громадяни відправляються у визначені місця для обов’язкового карантину терміном на 10 днів.

Які правила транзитного в’їзду для українців?

Дозволено за наявності негативного результату ПЛР тесту на COVID-19

Які існують корисні контакти для українців?

Посольство України в Перу

Адреса: вул. Лизардо Альзамора Оесте 256, Сан-Ісідро, м. Ліма

Телефон: +511 639 68 56

Гаряча лінія: +51 993 458 779

Email: emb_pe@mfa.gov.ua, consul_pe@mfa.gov.ua

Сайт: http://peru.mfa.gov.ua/ua

Джерела та важливі посилання

Джерела

tripadvisor.mfa.gov.ua – сайт-карта від українського МЗС збирає правила в’їзду для українців у всі країни світу. Зазвичай, тут актуальна інформація, все структуровано і є джерела.

iatatravelcentre.com/world.php та iatatravelcentre.com – це сайт-карта Міжнародної асоціації повітряного транспорту і Тіматік – звід правил для авіакомпаній. Тут все англійською, сухо і чітко, це саме ті правила, якими керуються авіакомпанії при посадці на рейс.

Ще я користуюся допомогою українців, які живуть в інших країнах, вони краще за всіх знають про можливості в’їзду та особливості перебування в країні. Знаходьте у Facebook тематичну групу “Українці у…” назва міста чи країни, або “Ukrainians in…”, додавайтеся туди і сміливо ставте питання.

Як знайти лоукост квитки?

У вікні “Звідки” можна обрати країну замість міста і побачити найвигідніші пропозиції неподалік, у вікні дат – подивитись календар цін.

Знайдіть свій лоукост квиток на Скайсканер, ось тут покрокове відео із подробицями.

Як знайти комфортне житло із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти отель із відгуками 8+ за 7 євро.

Як знайти якісну страховку із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти страховку без франшизи за 105 гривень.

 

Якщо у вас залишились запитання – ставте їх у коментарях.

 

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Дякую, що оцінили мою статтю

БУДЬ ЛАСКА, напишіть кілька слів, що саме не сподобалось, це дійсно для мне важливо

0 Коментарів


Ось правила коментування на how2go.info:

Якщо коментарів ще немає – не соромтеся запитати першим.

Якщо коментарів багато – спілкуйтесь один із одним, нижче є форма пошуку та пошук по #хештегах, знаходьте питання, схожі на ваше і жміть “Відповісти”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви отримаєте сповіщення про нові відповіді на EMAIL.

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.