Чи потрібна віза в Таїланд для українців, всі новини про в’їзд в Таїланд в 2022

Нужна ли виза в Таиланд для украинцев в 2021

Візу в Таїланд можна отримати в аеропорту по прильоту або в Посольстві. В аеропорту українцям поставлять візу на 30 днів, це абсолютно безкоштовно. Закордонний паспорт повинен бути дійсний більше півроку з дня в’їзду в Таїланд.

У 2022 році українці можуть в’їжджати в Таїланд за спеціальними туристичними програмами і без них, докладніше ось тут англійською.

А це правила в’їзду до Таїланду на сайті МЗС України.

Чи отримають українці допомогу, якщо в’їзжають, як біженці?

В’їзд можливий на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон як біометричного, такі не біометричного, дійсного не менше як 6 місяців до дати перетину кордону.

Де українці можуть отримати допомогу?

Питаннями тимчасово переміщених громадян в Королівстві Таїланд опікується, передусім, Представництво Верховного Комісара ООН (UNHCR Thailand) та Міжнародна організація з міграції (IOM), а також деякі неприбуткові організації (Bangkok Refugee Center – BRC), Asylum Access Thailand тощо.

Які умови соціального забезпечення існують для українців?

Рекомендуємо ознайомитися з інформацією за посиланням https://asylumaccess.org/wp-content/uploads/2021/04/Booklet_AAT_with-cover_English.pdf для розуміння можливостей допомоги тимчасово переміщеним громадянам України в Королівстві Таїланд (Asylum Access Thailand – Address: 1111/151 Ban Klang Muang, Ladphrao Road, Chankasem, Chatuchak, Bangkok 10900 Telephone: +66 2 513 5228 Email: thailand@asylumaccess.org)

Яку медичну допомогу українці можуть отримати?

Документальний супровід та базова медична допомога можуть бути надані за сприяння Bangkok Refugee Center – BRC (+6625125632-4 EXT 108 у  робочий час, у вихідні – +66860104117). В кожному регіоні існує представництво туристичної поліції (тел. 1155), яке оперативно реагує на запити іноземних громадян, у тому числі щодо надання медичної допомоги.

Скільки часу українці можуть перебувати в країні?

Особам, які вже перебувають в Таїланді, Імміграційне бюро цієї країни надає можливість залишитися ще на термін від 30 до 60 днів з дати завершення туристичної візи за т.зв. «ковідним штампом» (необхідно особисто звертатися до регіональних відділів тайської міграційної служби, як правило не пізніше за тиждень до завершення візи, з оригіналом закордонного паспорта; вартість продовження терміну перебування – 1900 тайських бат; додаткового листа-підтримки від Посольства не вимагається).

Чи варто оформлювати статус біженця?

Королівство Таїланд не є стороною Конвенції про статус біженців від 1951 року та не має відповідного національного законодавства, яке чітко регулює правовий статус біженця.  Відтак набуття офіційного статусу біженця в Таїланді не є можливим.

Чи існують Covid-19 обмежання для українців?

Прибуваючи до Королівства Таїланд, необхідно мати з собою такі завчасно підготовлені документи:

1) закордонний паспорт та тайську візу (за потреби);

2) сертифікат про повне вакцинування від COVID-19 або сертифікат про одужання, датований не раніше 14 днів до дати поїздки (після перенесення хвороби протягом останніх 90 днів) або ПЛР тест з підтвердженням відсутності COVID-19, зробленого не більше ніж за 72 години до дати поїздки.

Чи можливий перетин кордону без біометричного паспорту для біженців з України?

Так.

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

Не раніше як за 3 місяці до завершення терміну дії Вашого паспорта Посольство може продовжити термін його дії на 5 років шляхом внесення відповідного запису на сторінку «Особливі відмітки»

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

Зважаючи на військові дії в Україні, виготовлення і доставка з України нових паспортів є проблематичним питанням.

Посольство може внести інформацію про дитину (вклеїти фото дитини) в закордонний паспорт батьків.

Які правила перетину кордону із домашніми тваринами для українців?

Інформація щодо правил і процедури ввезення домашніх тварин до Таїланду міститься за посиланням http://en.dld.go.th/index.php/en/pet-travel-menu/importation-animal-animal-products

Інформація щодо правил і процедури вивезення домашніх тварин з Таїланду міститься за посиланням http://en.dld.go.th/index.php/en/pet-travel-menu/exportation-animal-animal-products

Які джерела та посилання із інформацією для українських біженців існують?

За необхідності отримання додаткової допомоги, консультації безпосередньо від організацій міжнародного рівня в Королівстві Таїланд рекомендуємо звертатися до Представництва Верховного Комісара ООН (UNHCR office number: +662-288-2330 or +662-288-2529, +662 23406500 (office hours: 08:00 – 16:30) https://www.unhcr.org/th/ or email at: THABA@unhcr.org) та Міжнародної організації міграції (Tel: +662-343-9300, https://www.ilo.org/asia/info/WCMS_099497/lang–en/index.htm email: iomthailand@iom.int)

Які діють правила в’їзду для українців із туристичною метою?

Єдиною умовою для в’їзду до Королівства Таїланд з 1 липня ц.р. є наявність сертифікату про повний курс вакцинації або наявність ПЛР тесту з підтвердженням відсутності COVID-19, зробленого не більше ніж за 72 години до дати поїздки.

Між Україною та Королівством Таїланд зберігається візовий режим поїздок громадян, за виключенням пред’явників дипломатичних і службових паспортів, а також осіб, які користуються паспортом громадянина України для виїзду за кордон (закордонним паспортом) і прибувають до Таїланду виключно з туристичною метою поїздки на термін до 30 днів.

Детальнішу інформацію з питань оформлення віз та дозволів на перебування можна знайти на веб-порталі Посольства Таїланду в Республіці Польща за посиланням https://warsaw.thaiembassy.org/en/index

Які правила транзитного в’їзду для українців із туристичною метою?

Дозволено транзит пасажирів лише через міжнародний аеропорт “Суварнабхумі”.

Важливо! Термін перебування в транзитній зоні аеропорту не може перевищувати 12 годин.

Які існують особливості по країні?

Коронавірусні обмеження

В Таїланді продовжує діяти Декрет про надзвичайний час, оголошений близько двох років тому через поширення коронавірусної інфекції. Цим документом та іншими відповідними тайськими нормативно-правовими актами, зокрема, передбачено запровадження обмежень на публічні зібрання, обов’язкове носіння захисних масок у публічних місцях.

Відповіді на поширені запитання:

  1. Не можу повернутися в Україну, як продовжити термін мого легального перебування в Королівстві Таїланд?

Необхідно звернутися до регіонального офісу Імміграційного бюро Королівства Таїланд з оригіналом закордонного паспорта, заповнити відповідну форму та сплатити 1900 тайських бат. Термін перебування продовжується, як правило, від 30 до 60 днів. Додаткового листа підтримки від Посольства не вимагається.

  1. Потрібно звернутися до Посольства, як це можна зробити? У який час?

За невідкладною допомогою до Посольства можна звертатися цілодобово (тел.+66970107760).

Консульський прийом здійснюється щоденно. Онлайн-запис на консульський прийом доступний на інформаційному ресурсі online.mfa.gov.ua

  1. Планую терміново повертатися в Україну, незважаючи на військові дії. Потрібно змінити авіаквиток на сусідні з Україною європейські держави, як це правильно зробити?

Пасажиру варто безпосередньо контактувати  з авіакомпанією щодо зміни/перереєстрації авіаквитків тим самим способом, як було придбано авіаквитки (Інтернет, туристична компанія тощо). Основні авіаперевізники, що працюють на тайському напрямку (Qatar Airways, Turkish Airlines, Emirates), як правило, дають відповідь не пізніше декількох днів. У разі неможливості цього зробити/відсутності відповіді протягом тривалого часу прохання телефонувати на «гарячу» лінію Посольства +66970107760

4. Термін дії мого закордонного паспорта завершується/завершився, як бути?

Не раніше як за 3 місяці до завершення терміну дії Вашого паспорта Посольство може продовжити термін його дії на 5 років шляхом внесення відповідного запису на сторінку «Особливі відмітки»

Які існують корисні контакти для українців?

Посольство України в Королівстві Таїланд

Адреса: 87 All Seasons Place, CRC Tower, 33rd Floor, Wireless Road, Lumpini, Patumwan, Bangkok 10330

Телефон: +662 685 32 16

Гаряча лінія: +66970107760

Email: emb_th@mfa.gov.ua

Сайт: http://thailand.mfa.gov.ua

Почесне Генеральне консульсьтво України в Королівстві Таїланд

Адреса: 219 Pattanakarn, Pattanakarn Road, Suan Luang, Bangkok, 10250

Телефон: + 662 322 01 50, 322 01 52

Електронна адреса: president@emeraldhotel.com

Межі консульського округу: територія Королівства Таїланд

Почесне консульство України в місті Патая

Адреса: 565/82, Moo 10, Nongprue, Banglamung, Chonburi Province, Thailand, 20150

Телефон: +6633009797, +66922675858

E-mail: consul_chonburi@ua-th.org

Межі консульського округу: місто Патая та провінція Чонбурі Королівства Таїланд


Якщо залишились питання — пишіть в коментарях.

Хочете подякувати автору? Вам сюди.

 

 

Джерело — сайт МЗС України.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Спасибо, что поставили низкую оценку!

Пожалуйста, расскажите, что я могу улучшить, достаточно нескольких слов

Алексей Кучер
Лоукост-аналітик, консультант. Пишу про лоукост тревел з 2014. Підбираю лоукост квитки та житло для українців з 2017.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.