Чи потрібна віза в Сінгапур для українців, всі новини про в’їзд в Сінгапур в 2023

Нужна ли виза в Сингапур в 2021

Чи потрібна українцям віза в Сінгапур у 2023?

У Сінгапур українцям потрібна віза. Її можна отримати онлайн за 80$. Транзит на 4 доби можна оформити в аеропорту безкоштовно.

Візу в Сінгапур можна отримати онлайн за 3 дні. Для цього заповнюєте форму і оплачуєте візу ось тут, є російська мова.

Далі я наведу кілька цитат-відповідей з сайту МЗС України, якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, пишіть в коментарях.

Чи отримають українці допомогу, якщо в’їжджають, як біженці?

Відсутні.

Республіка Сінгапур не приєдналася до Конвенції про статус біженців 1951 року та її Протоколу 1967 року, Конвенції про статус апатридів 1954 року та Конвенції про скорочення безгромадянства 1961 року. Відтак, імміграційна політика Сінгапуру не передбачає процедуру надання притулку тимчасово переміщеним особам.

Де українці можуть отримати допомогу?

Відсутня.

Республіка Сінгапур не приєдналася до Конвенції про статус біженців 1951 року та її Протоколу 1967 року, Конвенції про статус апатридів 1954 року та Конвенції про скорочення безгромадянства 1961 року. Відтак, імміграційна політика Сінгапуру не передбачає процедуру надання притулку тимчасово переміщеним особам.

Які умови соціального забезпечення існують для українців?

Відсутнє.

Республіка Сінгапур не приєдналася до Конвенції про статус біженців 1951 року та її Протоколу 1967 року, Конвенції про статус апатридів 1954 року та Конвенції про скорочення безгромадянства 1961 року. Відтак, імміграційна політика Сінгапуру не передбачає процедуру надання притулку тимчасово переміщеним особам.

Скільки часу українці можуть перебувати в країні? Чи можливо подовжити перебування?

Так.

Деталі за посиланням: https://www.ica.gov.sg/enter-depart/extend_short_stay

Чи існують Covid-19 обмежання для українців?

Загальні вимоги до в’їзжаючих на територію Республіки Сінгапур за посиланням: https://safetravel.ica.gov.sg/arriving/overview

З 1 квітня Сінгапур відкриває кордон для всіх повністю вакцинованих мандрівників без карантину.  Новий Vaccinated Travel Framework має спрощений протокол подорожей:

➡ Усі країни/регіони будуть віднесені до категорії General Travel або Restricted.  Наразі немає країн/регіонів у Категорії з обмеженнями.

➡ Повідомлення про перебування вдома (SHN) та тест на COVID-19 після прибуття не є обов’язковими для всіх повністю вакцинованих мандрівників або дітей віком до 12 років.

➡ Немає необхідності подавати заявки на отримання дозволу на в’їзд або обирати спеціальні рейси.

Інформація для повністю вакцинованих осіб: https://safetravel.ica.gov.sg/arriving/general-travel/fully-vaccinated

Інформація для невакцинованих осіб: https://safetravel.ica.gov.sg/arriving/general-travel/non-fully-vaccinated

Перелік вакцин, визнаних Сінгапуром: https://safetravel.ica.gov.sg/arriving/overview#table

Чи можливий перетин кордону без біометричного паспорту для біженців з України?

Так. В’їзд до Сінгапуру дозволений як за біометричним так і НЕ біометричним діючим закордонним паспортом.

Під час в’їзду до Сінгапуру термін дії Вашого паспорту має становити не менше шести місяців.  

Рішення щодо в’їзду до країни ухвалюється представником імміграційної служби РС при перетині кордону.

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

З 01 березня 2022 року Урядом України запроваджено спеціальний порядок продовження строку дії біометричних закордонних паспортів.

Деталі за посиланням: https://singapore.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/zakordonnij-pasport/prodovzhennya-terminu-diyi-biometrichnogo-zakordonnogo-pasporta

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

З 01 березня 2022 року Урядом України запроваджено спеціальний порядок, яким передбачено вписання до діючого закордонного паспорта батька/матері чи іншого законного представника інформації про дитину.

Деталі за посиланням: https://singapore.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/zakordonnij-pasport/pasport-gromadyanina-ukrayini-dlya-viyizdu-za-kordon

Які правила перетину кордону із домашніми тваринами для українців?

Ввезення домашніх тварин регулюється Агропродовольчою та ветеринарною службою РС (AVA). Детальна інформація розміщена на сайті:

http://www.customs.gov.sg/businesses/importing-goods/import-procedures/importing-of-personal-pets#Procedures.

Які діють правила в’їзду для українців із туристичною метою?

Діє візовий режим. Однак, наразі можна скористатись  безвізовим транзитом терміном на 96 годин за наявності авіаквитка в третю країну. Наприклад подорож за маршрутом: Малайзія – Сінгапур – Індонезія. Деталі за посиланням: https://www.ica.gov.sg/enter-depart/entry_requirements/visa-free-transit-facility. В такому випадку подорожуючий має відповідати вимогам в’їзду на територію Сінгапуру – https://safetravel.ica.gov.sg/arriving/overview , зокрема бути повністю вакцинованим і мати сертифікат міжнародного зразка, за три дні до подорожі подати SG arraival card та встановити додаток Trace Together

Загальні вимоги для українців в залежності від типу візи можна переглянути за посиланням: https://www.ica.gov.sg/enter-depart/entry_requirements/visa_requirements/visa-detail-page/ukraine

Подати документи на сінгапурську туристичну візу можна до візового агенства:

  1. Global Singapore Associates Pte Ltdmail: info@globalsingapore.sg

    Website: www.globalsingapore.sg

    Telephone: +65 87221482/+65 93877662

  2.  

    бізнес візу можна оформити в найближчому до України Посольстві Сінгапуру або через запрошуючу сторону в Сінгапурі/організаторів заходу;

  3. приватну візу можна оформити через запрошуючу сторону (local contact) або Посольство Сінгапуру.

Які правила транзитного в’їзду для українців?

Детальніше за посиланням: https://safetravel.ica.gov.sg/transit/overview про транзит в аеропорту.

https://www.changiairport.com/en/airport-guide/Covid-19/transiting-through-airport.html

Якщо ви прямуєте транзитом до будь-якої третьої країни, ви можете мати право на 96-годинний безвізовий транзит – https://www.ica.gov.sg/enter-depart/entry_requirements/visa-free-transit-facility, якщо у вас є дійсний авіаквиток, і літак відлітає протягом 96 годин. Ви можете потрапити в Сінгапур будь-яким видом транспорту, але виїзд з Сінгапуру потрібно здійснити виключно повітряним транспортом.

У випадку здійснення 96-годинного транзиту ви маєте відповідати всім вимогам щодо в’їзду до Республіки Сінгапур: https://safetravel.ica.gov.sg/arriving/overview

В’їзд наземним транспортом: https://www.ica.gov.sg/public-education/checklist-for-vaccinated-travellers-entering-singapore-via-land

Які існують корисні контакти для українців?

Посольство України в Сінгапурі

Адреса: 50 Raffles Place, # 16-05, Singapore Land Tower, Singapore, 048623

Телефон: +65 6535 6550

Гаряча лінія: +65 9238 7576

Email: consul_sg@mfa.gov.ua;

ukraineinsingapore@gmail.com (прохання завжди ставити цей мейл в копії протягом дії воєнного стану в Україні)

Сайт: http://singapore.mfa.gov.ua/ua

Межі консульського округу: Республіка Сінгапур, Бруней Даруссалам

Як спілкуватися з представниками авіакомпанії при посадці на рейс?

Часто саме представник авіакомпанії приймає рішення будете ви летіти чи ні, ось мій досвід.

Ми з другом летіли в Еквадор з Іспанії в січні 2022. Всі документи для в’їзду я зібрав, перевірив і перевірив ще раз, приїжджаємо в аеропорт і на реєстрації моєму другові кажуть, вибачте, у вас повинен бути зворотний квиток з Еквадору. Іду розбиратися і пропоную дівчині заглянути в Timatic – керівництво для авіакомпаній за правилами в’їзду. Вона відправляє мене до представника авіакомпанії в аеропорту, йду, пояснюю питання. Дівчина дивиться в Timatic і… не знаходить чіткої вимоги зворотного квитка, є тільки вимога перебувати в Еквадорі не більше 90 днів. Вона кличе начальство і ми разом читаємо текст, там є тільки вимога 90 днів і вказано, що ми маємо право продовжити перебування на місці.

Результат – нам без черги видають посадкові, навіть не глянувши у наші тести і сертифікати про вакцинацію.

Висновок, спілкуйтеся з представниками авіакомпанії їхньою мовою, мовою Timatic, перед подорожжю ви спокійно можете все вивчити і відчувати себе дуже впевнено.

Лайфхаки:

  • перед поїздкою встановіть мобільний додаток для покупки квитків:
      
    і завжди зможете купити зворотний квиток прямо в аеропорту, якщо авіакомпанія буде наполягати на своїх вимогах;
  • вибирайте в якості безкоштовної ручної поклажі м’який рюкзак, я купив 30-ти літровий і його жодного разу не перевіряли за розмірами.

Як поводитися на кордоні та відповідати на запитання прикордонників?

Ввічливість – звичайне шанобливе і уважне ставлення без підлещування. Бажання зрозуміти, що хоче прикордонник і допомогти йому = самому собі.

Впевненість – прийде з досвідом. У перших поїздках важливо знати куди і навіщо ви їдете і говорити правду про все. Не бійтеся зробити помилку або щось забути, якщо ви говорите правду, то побоюватися нічого.

Зовнішній вигляд – одягайтеся як хочете, головне – бути чистим і тверезим.

Куди/навіщо ви їдете? Будьте готові впевнено пояснити причину в’їзду в країну, якщо це туризм, то продумайте маршрут, візит до знайомих – підготуйте контакти тих до кого їдете…

Де ви будете жити? Завжди майте житло на перші кілька днів, це зручно і знімає питання на кордоні.

Скільки у вас грошей з собою? Ідеально показати багато готівки, але необов’язково, гроші можуть бути на карті, в біткоінах… я показую ноутбук, пояснюю, що заробляю віддалено, розповідаю, що роблю.

Підготуйте контакти знайомих в країні, в яку в’їжджаєте. Якщо прикордоннику розкажуть про вас на його рідній мові, це часто знімає всі питання.

Джерела та важливі посилання

Джерела

tripadvisor.mfa.gov.ua – сайт-карта від українського МЗС збирає правила в’їзду для українців у всі країни світу. Зазвичай, тут актуальна інформація, все структуровано і є джерела.

iatatravelcentre.com/world.php та iatatravelcentre.com – це сайт-карта Міжнародної асоціації повітряного транспорту і Тіматік – звід правил для авіакомпаній. Тут все англійською, сухо і чітко, це саме ті правила, якими керуються авіакомпанії при посадці на рейс.

Ще я користуюся допомогою українців, які живуть в інших країнах, вони краще за всіх знають про можливості в’їзду та особливості перебування в країні. Знаходьте у Facebook тематичну групу “Українці у…” назва міста чи країни, або “Ukrainians in…”, додавайтеся туди і сміливо ставте питання.

Як знайти лоукост квитки?

У вікні “Звідки” можна обрати країну замість міста і побачити найвигідніші пропозиції неподалік, у вікні дат – подивитись календар цін.

Знайдіть свій лоукост квиток на Скайсканер, ось тут покрокове відео із подробицями.

Як знайти комфортне житло із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти отель із відгуками 8+ за 7 євро.

Як знайти якісну страховку із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти страховку без франшизи за 105 гривень.

 

Якщо у вас залишились запитання – ставте їх у коментарях.

 

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 5

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Дякую, що оцінили мою статтю

БУДЬ ЛАСКА, напишіть кілька слів, що саме не сподобалось, це дійсно для мне важливо

0 Коментарів


Ось правила коментування на how2go.info:

Якщо коментарів ще немає – не соромтеся запитати першим.

Якщо коментарів багато – спілкуйтесь один із одним, нижче є форма пошуку та пошук по #хештегах, знаходьте питання, схожі на ваше і жміть “Відповісти”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви отримаєте сповіщення про нові відповіді на EMAIL.

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.