Чи потрібна віза в Танзанію для українців, всі новини про в’їзд в Танзанію в 2023 (постійно оновлюється)

Чи потрібна віза в Танзанію

Чи потрібна віза в Танзанію для українців у 2023?

Так, для в’їзду в Танзанію українцям потрібна віза, оформити її можна при в’їзді в міжнародних аеропортах Кіліманджаро, Занзібару та Дар-ес-Салам чи у прикордонному пункті Наманга між Танзанією і Кенією.

Із такою візою українці можуть перебувати в Танзанії до 90 днів.

Що потрібно українцям для в’їзду в Танзанію у червні 2023?

Червень 2023, правила оновлення та достовірності інформації на сайті тут.

 • закордонний паспорт України не (обов’язково біометричний) дійсний більше 6 місяців на дату виїзду із Танзанії, із вільною сторінкою для віз;
 • 50 долларів США готівкою без здачі для оплати візи в аеропорту;
 • заповнені (можно від руки) анкета та міграційна карта, роздрукувати бланки можна тут і тут;
 • бронь житла в Танзанії;
 • страховий поліс;
 • зворотній квиток, чи квиток до третьої країни.

В Україні немає Посольства Танзанії, а українське найближче Посольство знаходиться в Кенії.

Далі я наведу кілька цитат-відповідей з сайту МЗС України, ось розділ “Особливості по країні”, що стосуються правил в’їзду в Танзанію:

 • подорожуючі повинні заповнити медичну онлайн форму, подача форми може здійснюватися не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Після реєстрації буде згенеровано код, який пред’являтиметься по прибуттю. Форма за посиланням: https://afyamsafiri.moh.go.tz/ (материкова частина країни), https://healthtravelznz.mohz.go.tz/ (о.Занзібар).
 • повністю вакциновані особи звільнені від вимоги щодо тестування на Covid-19, так для підтвердження необхідно надати дійсний сертифікат про вакцинацію, який має містити QR код для подальшої верифікації. Визнаються виключно вакцини затверджені ВООЗ.
 • не вакциновані особи, які прибувають до Танзанії мають надати негативний тест на Covid-19 (полімеразна ланцюгова реакція у реальному часі або кількісна ПЛР/Real Time Polymerase Chain Reaction (RT-PCR). Тест має бути зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону з країною, відлік часу починається від моменту забору матеріалу.
 • всі подорожуючі проходитимуть медичний огляд на ознаки симптомів Covid-19, також особам, які прибуватимуть з країн з високим рівнем поширення вірусу або його мутованих штамів або подорожуватимуть через ці країни транзитом (з переліком можна ознайомитися за посиланням https://www.moh.go.tz/en/), обов’язковим буде проходження швидкого тесту на Covid-19, вартість тесту – 25$ (для Занзібару), 10$ (для материкової частини). Оплату можна здійснити на місці або за посиланням, яке буде згенероване після заповнення форми (для материкової частини) та для Занзібару за посиланням https://zanzibarcovidtesting.co.tz/app/home. Особи, які подорожують до Занзібару та мають сертифікат про повну вакцинацію від Covid-19 однією з вакцин, які визнані Революційним Урядом Занзібару, можуть бути звільнені від експрес-тесту. Перелік визнаних вакцин можна переглянути з посиланням: https://healthtravelznz.mohz.go.tz/.
 • вимога щодо наявності негативного результату ПЛР та експрес тестів на Covid-19 не застосовується до дітей молодше 5 років, пасажирів в транзиті та повністю вакцинованих осіб (вакцина має бути затверджена ВООЗ).
 • особи, які зобов’язані пройти самоізоляцію у разі підтвердження захворювання на Covid-19 будуть направлені до місць визначених для проходження карантину. З переліком зазначених місць можна ознайомитися в точці перетину кордону або за посиланням: http://www.moh.go.tz/.
 • особи, які відбувають з Танзанії повинні заздалегідь ознайомитися із умовами в’їзду до країни їхнього призначення. Разом з цим всі пасажири, які подорожують до ОАЕ повинні надати негативний результат тесту на Covid-19 зроблений не більше ніж за 48 годин до відльоту та експрес-тест зроблений не більше ніж за 6 годин до відльоту. Пасажири, які подорожують до Індії,  Руанди, Демократичної Республіки Конго та країн Європи повинні мати сертифікат про вакцинацію від Covid-19 та негативний результат тесту.
 • під час перебування в країні всі особи мають дотримуватися правил гігієни (миття рук), носити захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції.
 • до приїзду до Танзанії Посольство радить придбати страховий поліс, який покриває лікування Covid-19.

Чи отримають українці допомогу, якщо в’їжджають, як біженці?

Ні.

Де українці можуть отримати допомогу?

Такі центри в країні відсутні.

Які умови соціального забезпечення існують для українців?

Відсутнє.

Скільки часу українці можуть перебувати в країні? Чи можливо подовжити перебування?

Можливе, продовжити строк перебування можливо через Департамент імміграційних послуг, адреси офісів можна знайти за посиланням: http://www.immigration.go.tz/index.php/contact-us?lastletter=D

Чи існують Covid-19 обмежання для українців?

Особам, які в’їзджають до країни рекомендовано мати щеплення від Covid-19, більш детальна інформація у розділі “Особливості по країні”

Чи можливий перетин кордону без біометричного паспорту для біженців з України?

Так.

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

Танзанія визнає українські паспорти, строк дії яких було продовжено. Строк дії паспорта можна продовжити в Посольстві України в Кенії.

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

Відомості про дитину можна внести до паспорта одного з батьків. Це можна зробити в Посольстві України в Кенії.

Які діють правила в’їзду для українців із туристичною метою?

Візовий, візу можна отримати online, більш детальна інформація в розділі “Особливості по країні”

Які правила транзитного в’їзду для українців?

У разі транзиту негативний результат тесту на Covid-19 не вимагається.

Які існують корисні контакти для українців?

Посольство України в Кенії

Адреса: 674 Limuru Rd, Nairobi, Republic of Kenya

Телефон: +254205224545

Гаряча лінія: +254110099133

Email: emb_ke@mfa.gov.ua

Сайт: http://kenya.mfa.gov.ua/

Як спілкуватися з представниками авіакомпанії при посадці на рейс?

Часто саме представник авіакомпанії приймає рішення будете ви летіти чи ні, ось мій досвід.

Ми з другом летіли в Еквадор з Іспанії в січні 2022. Всі документи для в’їзду я зібрав, перевірив і перевірив ще раз, приїжджаємо в аеропорт і на реєстрації моєму другові кажуть, вибачте, у вас повинен бути зворотний квиток з Еквадору. Іду розбиратися і пропоную дівчині заглянути в Timatic – керівництво для авіакомпаній за правилами в’їзду. Вона відправляє мене до представника авіакомпанії в аеропорту, йду, пояснюю питання. Дівчина дивиться в Timatic і… не знаходить чіткої вимоги зворотного квитка, є тільки вимога перебувати в Еквадорі не більше 90 днів. Вона кличе начальство і ми разом читаємо текст, там є тільки вимога 90 днів і вказано, що ми маємо право продовжити перебування на місці.

Результат – нам без черги видають посадкові, навіть не глянувши у наші тести і сертифікати про вакцинацію.

Висновок, спілкуйтеся з представниками авіакомпанії їхньою мовою, мовою Timatic, перед подорожжю ви спокійно можете все вивчити і відчувати себе дуже впевнено.

Лайфхаки:

 • перед поїздкою встановіть мобільний додаток для покупки квитків:
    
  і завжди зможете купити зворотний квиток прямо в аеропорту, якщо авіакомпанія буде наполягати на своїх вимогах;
 • вибирайте в якості безкоштовної ручної поклажі м’який рюкзак, я купив 30-ти літровий і його жодного разу не перевіряли за розмірами.

Як поводитися на кордоні та відповідати на запитання прикордонників?

Ввічливість – звичайне шанобливе і уважне ставлення без підлещування. Бажання зрозуміти, що хоче прикордонник і допомогти йому = самому собі.

Впевненість – прийде з досвідом. У перших поїздках важливо знати куди і навіщо ви їдете і говорити правду про все. Не бійтеся зробити помилку або щось забути, якщо ви говорите правду, то побоюватися нічого.

Зовнішній вигляд – одягайтеся як хочете, головне – бути чистим і тверезим.

Куди/навіщо ви їдете? Будьте готові впевнено пояснити причину в’їзду в країну, якщо це туризм, то продумайте маршрут, візит до знайомих – підготуйте контакти тих до кого їдете…

Де ви будете жити? Завжди майте житло на перші кілька днів, це зручно і знімає питання на кордоні.

Скільки у вас грошей з собою? Ідеально показати багато готівки, але необов’язково, гроші можуть бути на карті, в біткоінах… я показую ноутбук, пояснюю, що заробляю віддалено, розповідаю, що роблю.

Підготуйте контакти знайомих в країні, в яку в’їжджаєте. Якщо прикордоннику розкажуть про вас на його рідній мові, це часто знімає всі питання.

Джерела та важливі посилання

Джерела

tripadvisor.mfa.gov.ua – сайт-карта від українського МЗС збирає правила в’їзду для українців у всі країни світу. Зазвичай, тут актуальна інформація, все структуровано і є джерела.

iatatravelcentre.com – це Тіматік – звід правил для авіакомпаній. Тут все англійською, сухо і чітко, це саме ті правила, якими керуються авіакомпанії при посадці на рейс.

Ще я користуюся допомогою українців, які живуть в інших країнах, вони краще за всіх знають про можливості в’їзду та особливості перебування в країні. Знаходьте у Facebook тематичну групу “Українці у…” назва міста чи країни, або “Ukrainians in…”, додавайтеся туди і сміливо ставте питання.

Як знайти лоукост квитки?

У вікні “Звідки” можна обрати країну замість міста і побачити найвигідніші пропозиції неподалік, у вікні дат – подивитись календар цін на місяць.

Знайдіть свій лоукост квиток на Скайсканер, ось тут покрокове відео із подробицями.

Як знайти комфортне житло із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти отель із відгуками 8+ за 7 євро.

Як знайти якісну страховку із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти страховку без франшизи за 105 гривень.

 

Якщо у вас залишились запитання – ставте їх у коментарях.

 

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Дякую, що оцінили мою статтю

БУДЬ ЛАСКА, напишіть кілька слів, що саме не сподобалось, це дійсно для мне важливо

0 Коментарів


Ось правила коментування на how2go.info:

Якщо коментарів ще немає – не соромтеся запитати першим.

Якщо коментарів багато – спілкуйтесь один із одним, нижче є форма пошуку та пошук по #хештегах, знаходьте питання, схожі на ваше і жміть “Відповісти”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви отримаєте сповіщення про нові відповіді на EMAIL.

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.