Як українцям в’їхати до Іспанії — правила і приклади у 2022 (постійно оновлюється)

Чи потрібна віза українцям для в’їзду в Іспанію у 2022?

Українці можуть в’їхати до Іспанії без візи із біометричним закордонним паспортом як туристи, чи із будь-яким українським документом, посвідчуючим особу, як біженці.

При цьому іспанські прикордонники можуть вимагати біометричний закордонний паспорт, якщо українці в’їжджають до Іспанії не з боку України (наприклад, прямий рейс із Туреччини, Ізраїлю, США…).

Що потрібно українцям для в’їзду в Іспанію у листопаді 2022?

Біометричний закордонний паспорт дійсний більше 180 днів із дати в’їзду та страховка – обов’язкові для туристів і всіх українців, в’їжджаючих не з боку України.

Як туристи, українці можуть перебувати в Іспанії 90 днів у півріччі, порахувати дні за безвізом можна на спеціальному калькуляторі на сайті Євросоюзу.

Для в’їзду з метою отримати захист від війни достатньо будь-якого внутрішнього документу, але практика показує, що багато українців повертаються додому, щоб отримати біометричний паспорт (у Посольствах і Консульствах величезні черги на отриманння документів). Тож, якщо у вас є така можливість, отримайте в Україні біометричний закордонний паспорт і подорожуйте із ним.

Страховку не вимагають на кордоні у біженців, але я раджу її зробити на перші 90 днів.

Чи можуть українці подорожувати по ЄС і до України після оформлення статусу тимчасової допомоги?

Ось дуже корисне відео “Європейської правди” про можливості подорожей для українців всередині ЄС та в Україну із детальними поясненнями та прикладами.

Якщо у вас виникли питання про статус тимчасового захисту в одній з країн ЄС, будь ласка, зателефонуйте за спеціальними номерами на сайті Євросоюзу, можна спілкуватися українською.

Далі я наведу кілька цитат-відповідей з сайту МЗС України, якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, ставте їх в коментарях.

Чи отримають українці допомогу, якщо в’їжджають, як біженці?

Так

Де українці можуть отримати допомогу?

Уряд Іспанії визначив три міста, в яких будуть розташовані  центри з надання допомоги переміщеним особам з України:

 • в провінції Мадрид – Pozuelo de Alarcon
 • в місті Барселона – Fira de Barcelona
 • в місті Аліканте – Ciudad de la Luz
 • в місті Малага – Palacio de Ferias y Congresos

Контакти (по провінціях Іспанії):

https://www.inclusion.gob.es/es/ucrania/telefonos/index.htm

МАДРИД

Центр з надання інформації, прийому та розміщення тимчасово переміщених осіб з України у м. Посуело де Аларкон, провінція Мадрид

Бульвар де Каса де Кампо, 1, 28223,

м.Посуело де Аларкон, провінція Мадрид

P.º de la Casa de Campo, 1, 28223

Pozuelo de Alarcón, Madrid

Консультації українською мовою за тел.: +34 91.047.44.44

Інформація: https://www.inclusion.gob.es/uk/ucrania/index.htm

Тимчасово переміщені особи, які прибули з України, можуть звертатися до відділів Національної Поліції з питань отримання тимчасового захисту в Іспанії.

https://spain.mfa.gov.ua/informaciya-dlya-peremishchenih-osib-z-ukrayini-v-ispaniyi

 

БАРСЕЛОНА

Центр з надання інформації, прийому та розміщення тимчасово переміщених громадян України у м. Барселона (у приміщенні Виставкового центру – Fira de Barcelona):

Av.Reina Maria Cristina, s/n

Fira de Barcelona

Pabellón VII

Centro Permanente

(https://goo.gl/maps/eQ2pqB8HC3XbWC5C7 – павільйон 7).

У цьому Центрі ви можете подати клопотання на участь у програмі «Червоного Хреста» з тимчасового безкоштовного розселення (оформлюється відразу), подати клопотання на отримання тимчасового міжнародного захисту (виключно за попереднім записом).

Зазначений Центр працює щодня з 08.00 до 21.00.

Записатися на прийом для подачі клопотання на отримання тимчасового міжнародного захисту у Центра можливо за телефоном +34-91-047-4444.

МАЛАГА

Центр з надання інформації, прийому та розміщення тимчасово переміщених осіб з України у м. Малага (Centro de Recepción, Acogida y Derivación – CREADE)

(знаходиться у приміщенні Виставкового центру – Palacio de Ferias y Congresos de Málaga):

Avenida de José Ortega y Gasset, 201, 29006 Málaga

Прийом громадян України у Центрі відбувається щодня з 08.00 до 21.00 за попереднім записом.

Запис на прийом здійснюється за телефоном +34-91-047-4444 (консультації надаються українською мовою).

У Центрі Ви можете подати:

– клопотання до Національної поліції Іспанії на отримання тимчасового захисту,

– клопотання на участь у програмі Комісії з питань допомоги тимчасово переміщеним особам (CEAR) щодо безкоштовного розселення,

– отримати ідентифікаційний номер Служби соціального забезпечення, який є необхідним у разі подальшого працевлаштування,

– отримати консультації з будь-яких інших питань, пов’язаних з перебуванням в Іспанії.

Також консультації з питання тимчасового захисту можна отримати за такими адресами:

Cruz Roja

Червоний Хрест

avenida de Jorge Silvela, 2, 29014 Málaga

тел.: + 34 902 22 23 93

ACCEM

Асоціація з питань міграції

Офіс міжнародного захисту

callejón Pericón, 1, bajo, 29008 Málaga

тел. + 34 951 28 28 25

CEAR

Комісія з питань допомоги тимчасово переміщеним особам

calle Esperanto, 13, 29007 Málaga

тел. +34 951 56 10 71 (extensión 1526/1527)

ел. пошта: informacion.malaga@cear.es

Які умови соціального забезпечення існують для українців?

2 серпня ц.р. в Офіційному державному віснику (BOE) опубліковано Королівський Указ 673/2022 від 1 серпня, яким регулюється пряме надання фінансування автономним провінціям з метою забезпечення фінансової допомоги особам, які отримали тимчасовий захист у зв’язку з війною в Україні та не мають достатніх фінансових ресурсів.

Фінансова допомога буде здійснюватися за умови відповідності наступним критеріям:

 • Отримання статусу тимчасового захисту відповідно до Регламенту щодо режиму тимчасового захисту на випадок масового напливу тимчасово переміщених осіб, схваленого Королівським Декретом 1325/2003 від 24 жовтня, відповідно про встановленої процедури, передбаченої Розпорядженням PCM/169/2022 від 9 березня 2022 року, яким ухвалена процедура надання тимчасового захисту громадянам України, які постраждали від війни в Україні, в рамках Угоди Ради міністрів від 8 березня 2022 року, згідно з якою розширено надання тимчасового захисту відповідно до Виконавчого Рішення Ради ЄС 2022/382 від 4 березня 2022 року, опублікованим в Наказі PCM/170/2022 від 9 березня.
 • Наявність зареєстрованого в Іспанії місця проживання (empadronamiento).
 • Засвідчення факту відсутності достатніх коштів для існування відповідно до Регламенту, яким регулюється прийняття в рамках міжнародного захисту, затвердженого Королівським Декретом 220/2022 від 29 березня. Цей пункт засвідчуватиметься, за відсутності інших засобів, шляхом заяви отримувача допомоги та даними про його наявність/відсутність працевлаштування в Іспанії згідно бази даних системи Соціального захисту.
 • На момент подачі заяви про надання допомоги особа не є отримувачем будь-якої іншої допомоги для тимчасово переміщених осіб в системі Державного секретаріату з питань міграції або будь-якій іншій програмі прийняття відповідно до встановленого Регламенту. У разі відсутності такої інформації необхідно буде подати відповідну заяву.

Фінансування автономних провінцій здійснюватиметься пропорційно кількості тимчасово переміщених осіб, місце проживання яких вже зареєстровано, та тих осіб, які щойно прибули з метою отримання тимчасового захисту.

Автономні провінції здійснюватимуть виплату допомоги через органи соціального забезпечення (Oficians de la Seguridad Social).

Розмір фінансової допомоги складатиме 400€ на місяць на кожного дорослого та 100€ на місяць на кожного неповнолітнього. Отримувачі допомоги мають засвідчити родинний зв’язок з неповнолітнім та надати підтвердження спільного зареєстрованого в Іспанії місця проживання (empadronamiento). У разі наявності більш, ніж одного законного представника дитини, виплата здійснюватиметься лише одному з них.

Тривалість виплати допомоги – 6 місяців.

У випадку зміни місця проживання протягом 6-ти місяців, виплата за новим місцем проживання призначатиметься з врахуванням попередніх виплат, та не збільшуватиметься за жодних обставин.

Скільки часу українці можуть перебувати в країні? Чи можливо подовжити перебування?

Громадяни України можуть перебувати на території Іспанії 90 днів, без необхідності оформлення дозвільних документів.

У разі необхідності продовження перебування в Іспанії необхідно звертатися до Служби з питань іноземців Іспанії (відповідно місця перебування на території країни) завчасно -до спливу дозволених 90 днів протягом 180.

Водночас причини, які дозволяють продовження перебування/візи, мають бути виключними, здебільшого через хворобу або нещасний випадок.  У разі необхідності перебування на території Іспанії більше 90 днів, пропонується звернутися за наданням тимчасового захисту, від якого особа може відмовитися у будь-який момент та залишити країну.

Чи існують Covid-19 обмежання для українців?

Іспанією тимчасово скасовано вимоги до громадян України щодо подання ними при в’їзді сертифікатів про вакцинацію, довідок про одужання або діагностичних довідок (результатів аналізу на активну інфекцію COVID-19), а також заповнення перед авіа перельотами формуляру SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH.

Громадянину України для перетину кордону Іспанії необхідно:

Для повнолітніх осіб:

 • паспорт громадянина України для виїзду за кордон – БІОМЕТРИЧНИЙ;
 • у разі відсутності біометричного паспорта необхідно звернутися до найближчої до вас дипломатичної/консульської установи України на території ЄС для отримання довідки, яка підтверджує вашу особу та громадянство. При собі необхідно мати документ, який посвідчує вашу особу (наприклад внутрішній паспорт) та, за наявності, документ, який підтверджує ваше проживання на території України до 24.02.2022 року.

Для неповнолітніх осіб:

 • свідоцтво про народження дитини та документ, який підтверджує родинний зв’язок, разом з відповідними дозвільними документами, або повноваження законного представника дитини.

Із зазначеними документами громадянин України може перебувати на території Іспанії до 90 днів.

Чи можливий перетин кордону без біометричного паспорту для біженців з України?

У разі відсутності біометричного паспорта необхідно звернутися до найближчої до вас дипломатичної/консульської установи України на території ЄС для отримання довідки, яка підтверджує вашу особу та громадянство. При собі необхідно мати документ, який посвідчує вашу особу (наприклад внутрішній паспорт) та, за наявності, документ, який підтверджує ваше проживання на території України до 24.02.2022 року.

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови № 1185 від 18.10.2022 р. з 27.10.2022 р. в Посольстві України в Іспанії (м. Мадрид) припинено можливість продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон та внесення до паспорта громадянина України для виїзду за кордон батьків (одного з батьків) інформації про дитину (вписання дитини в закордонний паспорт батьків).

Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон потрібно взяти попередній запис онлайн https://online.mfa.gov.ua.

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови № 1185 від 18.10.2022 р. з 27.10.2022 р. в Посольстві України в Іспанії (м. Мадрид) припинено можливість продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон та внесення до паспорта громадянина України для виїзду за кордон батьків (одного з батьків) інформації про дитину (вписання дитини в закордонний паспорт батьків).

Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон потрібно взяти попередній запис онлайн https://online.mfa.gov.ua.

Які правила перетину кордону із домашніми тваринами для українців?

Перетин кордону з домашніми тваринами

Відповідно до статті 32 Регламенту (ЄС) 576/2013, держави-члени можуть, у виняткових випадках, дозволити некомерційне переміщення на свою територію домашніх тварин, які не відповідають цим умовам, якщо:

 1. власник подав попередню заявку на отримання дозволу і держава-член призначення надала його і
 2. домашні тварини ізолюються та перебувають під офіційним наглядом на час, необхідний для виконання ними цих умов (отримання дозволу), але не довше ніж шість місяців:
 1. у місці, затвердженому компетентним органом; та
 2. згідно з процедурами, передбаченими дозволом.

Україна відноситься до третіх країн і не зазначена в Додатку II Регламенту (ЄС) 577/2013, тому умови, яким повинні відповідати домашні тварини, сприйнятливі до сказу, такі:

 • Тварина ідентифікована правильно, ідентифікація проводиться за допомогою мікрочіпа;
 • Зроблено щеплення проти сказу;
 • Проведено титрування антитіл, пробу потрібно взяти не менше ніж за 30 днів після щеплення та за три місяці до переміщення;
 • Видано міжнародний сертифікат, що супроводжує тварину, або, в разі реінтродукції, необхідний паспорт, що підтверджує щеплення та тест на титрування антитіл.
 • Собаки, коти та тхори віком до семи місяців не допускаються (термін визначається віком щеплення та визначенням поствакцинальних антитіл).

Заходи зниження ризику

Будь-яка державна адміністрація, на національному, регіональному чи місцевому рівні, включаючи державні підрозділи правопорядку, регіональна та муніципальна поліція, а також будь-який фахівець, пов’язаний із громадським здоров’ям чи здоров’ям тварин, має негайно інформувати офіційні ветеринарні служби автономного співтовариства про прибуття домашньої тварини (переважно собаки, кішки чи тхора), що супроводжує тимчасово переміщених осіб.

Офіційні ветеринарні служби автономних співтовариств вживають необхідних заходів у співпраці з іншими компетентними органами та, за необхідності, з іншими приватними організаціями або медичними працівниками, які співпрацюють на добровільній та некомерційній основі, щоб якомога швидше застосувати наступний протокол дій, залежно від оцінки, яка проводиться в кожному окремому випадку:

 • Ідентифікація: якщо тварина ідентифікована за допомогою мікрочіпа і мікрочіп зчитується, повторна ідентифікація не потрібна. Інакше тварина буде ідентифікована мікрочіпом. В іншому випадку
 • Щеплення проти сказу:
 1. У разі встановлення факту щеплення тварини в Україні, проводиться забір крові на титрування антитіл і в цей час проводиться ревакцинація. Якщо результат титрування буде позитивним, тварина буде залишатися з господарем в ізоляції до закінчення 3-місячного періоду з моменту забору крові. Якщо титрування буде негативним, нове титрування буде проведено через 30 днів, з перебуванням на карантині в державному або приватному центрі. Якщо титрування буде негативним, ревакцинація буде проведена через 2 місяці після попередньої вакцинації і домашня тварина залишиться в карантинному центрі, з новим титруванням антитіл через 30 днів після другого щеплення; якщо титрування знову буде негативним, карантин буде завершено в центрі до щонайбільше 6 місяців з моменту першого забору крові. Якщо титрування буде сприятливим, тварина завершить карантинний період 3 місяці з моменту забору крові разом зі своїм власником.
 1. Якщо тварина була вакцинована при в’їзді до Європейського Союзу, кров беруть, якщо з моменту вакцинації минуло більше 30 днів. В іншому випадку тварина поміщається на карантин у державному або приватному центрі до закінчення цього терміну. Якщо титрування буде позитивним, тварина завершить 3 місяці карантинного періоду з моменту забору крові разом зі своїм власником. Якщо титрування є негативним, тварині проводять повторне щеплення через 2 місяці після першого та продовжують діяти, як зазначено в пункті 1.
 2. Якщо тварина не вакцинована, вона буде вакцинована вперше і залишиться на карантині в державному або приватному центрі; через 30 днів буде взятий зразок крові для титрування антитіл. Якщо титрування буде позитивним, це завершить 3-місячний період карантину в центрі; у разі негативного результату ревакцинація проводиться через 2 місяці і надалі порядок дій такий, як у пунктах 1 і 2.

Серологічні тести проводитимуться в Національній референтній лабораторії Санта-Фе безкоштовно.

У разі, якщо необхідно провести карантин у державних або приватних центрах, а необхідні засоби недоступні, необхідно надіслати звернення на електронну адресу Генерального директорату з прав тварин: dgderechosanimales@mdsocialesa2030.gob.es,

або за телефоном: 915961758.

Крім того, важливо також зазначити, що, хоча в Іспанії Echicococcus multilocularis у домашніх тварин не виявлено, Україна є країною, де паразит є ендеміком.

 

Рекомендується по прибуттю звернутися з тваринами до відповідних ветеринарних закладів для прийняття антипаразитних засобів.

Які діють правила в’їзду для українців із туристичною метою?

Громадяни України можуть перебувати на території Іспанії 90 днів, без необхідності оформлення дозвільних документів.

Громадянам України, які прибули в Іспанію з України після 24.02.2022 внаслідок військового вторгнення російських військ, а також громадянам України, які перебували в Іспанії по безвізу (90 днів протягом 180 днів) і не змогли залишити територію Іспанії у зв’язку з воєнними діями в Україні, буде надано тимчасовий захист у разі їх звернення.

Чи потрібна страховка для в’їзду в Іспанію?

Так, для в’їзду в Іспанію із туристичною метою вам потрібна страховка, незалежно від того, їдете ви з України, чи інших країн.

Ось порівняння страхових на основі мого досвіду, обирайте для себе.

СтраховаМій досвід
VusoЛегко і швидко, адекватні ціни і умови, для оформлення не обов’язково знаходитись в Україні
ARXНайкращі умови, але оформляти замучаєшься, я брав собі на рік – звичайну, весь світ крім США та Канади
EKTAДуже легко і швидко, дешево, але умови страхування підкачали
PZUНадійна польська страхова, найкращі ціни – на Hotline finance
Hotline financeЦе пошуковик страховок,  збирає акції та знижки страхових, тож за найкращими цінами – сюди, легко і швидко, можна почитати відгуки

А чи варто взагалі робити страховку? Ось спеціально для вас зібрав кілька історій.

Додам тільки, що в країни Шенген вас просто не впустять без страховки, одного разу я виявився серед тих трьох пасажирів, яких чекав весь автобус і ми дуже швидко😂 робили страховку прямо на кордоні.

Чи варто робити страховку біженцям?

Так, на перші 90 днів – медицина в Європі зовсім не така, до якої ми звикли і набагато вигідніше заплатити 500 гривень і бути впевненим, що отримаєте кваліфіковану допомогу зрозумілою мовою у перші три місяці.

Чи обов’язкова “Зелена карта” для виїзду на авто зараз?

Так, з 1 червня 2022 року страховка “Зелена карта” обов’язкова для всіх, хто виїжджає за кордон на авто, для біженців та туристів.

Ті, хто виїхав з України до цієї дати можуть купити її, перебуваючи за кордоном. Такі послуги пропонує ось ця страхова.

Для виїзду зараз в Україні діє єдина ціна на” Зелену карту” у всіх страхових, за номером вашого авто дуже просто страховку отримати тут.

Де знайти житло для в’їзду в Іспанію?

На кордоні у вас можуть запитати про житло в Іспанії, ось 5 ночей на двох в Барселоні (тут житло одне з найдорожчих в Іспанії).

Жильё в ИспанииЩоб побачити такі ціни, вибирайте місто і дати тут, сортуйте результати пошуку за ціною і відгуками гостей.

Я встановив їх мобільний додаток, він збирає знижки на житло, підтягує реальні відгуки і фото з різних сайтів.

Мені сподобалося, спробуйте.

 

Скільки коштують квитки в Іспанію в 2022?

Найдешевше зараз летіти в Іспанію з Польщі, Угорщини, Румунії та Молдови – ціни від 12 євро.

Ось тут збирають інформацію про безкоштовний транспорт до Іспанії для біженців.

А це мій улюблений мобільний додаток, він показує карту лоукостерів з вашого міста, вибирає найдешевші дати в місяці, якщо квиток став дешевше, він надішле повідомлення…

Спробуйте самі:

  

Які правила транзитного в’їзду для українців?

 • Авіатранзит можливий за умови наявності відповідного сполучення.

Як спілкуватися з представниками авіакомпанії при посадці на рейс?

Часто саме представник авіакомпанії приймає рішення будете ви летіти чи ні, ось мій досвід.

Ми з другом летіли в Еквадор з Іспанії в січні 2022. Всі документи для в’їзду я зібрав, перевірив і перевірив ще раз, приїжджаємо в аеропорт і на реєстрації моєму другові кажуть, вибачте, у вас повинен бути зворотний квиток з Еквадору. Іду розбиратися і пропоную дівчині заглянути в Timatic – керівництво для авіакомпаній за правилами в’їзду. Вона відправляє мене до представника авіакомпанії в аеропорту, йду, пояснюю питання. Дівчина дивиться в Timatic і… не знаходить чіткої вимоги зворотного квитка, є тільки вимога перебувати в Еквадорі не більше 90 днів. Вона кличе начальство і ми разом читаємо текст, там є тільки вимога 90 днів і вказано, що ми маємо право продовжити перебування на місці.

Результат – нам без черги видають посадкові, навіть не глянувши у наші тести і сертифікати про вакцинацію.

Висновок, спілкуйтеся з представниками авіакомпанії їхньою мовою, мовою Timatic, перед подорожжю ви спокійно можете все вивчити і відчувати себе дуже впевнено.

Лайфхаки:

 • перед поїздкою встановіть мобільний додаток для покупки квитків:
    
  і завжди зможете купити зворотний квиток прямо в аеропорту, якщо авіакомпанія буде наполягати на своїх вимогах;
 • вибирайте в якості безкоштовної ручної поклажі м’який рюкзак, я купив 30-ти літровий і його жодного разу не перевіряли за розмірами.

Як поводитися на кордоні та відповідати на запитання прикордонників?

Ввічливість – звичайне шанобливе і уважне ставлення без підлещування. Бажання зрозуміти, що хоче прикордонник і допомогти йому = самому собі.

Впевненість – прийде з досвідом. У перших поїздках важливо знати куди і навіщо ви їдете і говорити правду про все. Не бійтеся зробити помилку або щось забути, якщо ви говорите правду, то побоюватися нічого.

Зовнішній вигляд – одягайтеся як хочете, головне – бути чистим і тверезим.

Куди/навіщо ви їдете? Будьте готові впевнено пояснити причину в’їзду в країну, якщо це туризм, то продумайте маршрут, візит до знайомих – підготуйте контакти тих до кого їдете…

Де ви будете жити? Завжди майте житло на перші кілька днів, це зручно і знімає питання на кордоні.

Скільки у вас грошей з собою? Ідеально показати багато готівки, але необов’язково, гроші можуть бути на карті, в біткоінах… я показую ноутбук, пояснюю, що заробляю віддалено, розповідаю, що роблю.

Підготуйте контакти знайомих в країні, в яку в’їжджаєте. Якщо прикордоннику розкажуть про вас на його рідній мові, це часто знімає всі питання.

Які існують корисні контакти для українців?

Посольство України в Іспанії

Межі консульського кругу: автономні області Мадрид, Кастілья-ла-Манча, Кастілья-Леон, Кантабрія, Ріоха, Наварра, Арагон, Країна Басків, Екстремадура, Астуріас, Галісія; Князівство Андорра.

Адреса: c/Ronda de la Abubilla, 52, 28043 Madrid

Телефон: +34 91 748 93 60, +34 917 48 93 82

Гаряча лінія: +34 620 64 1324

Email: ukrembassy.esp@gmail.com

Сайт: http://spain.mfa.gov.ua/ua

Прийом громадян щоденно:

Щоденно з 08.30 до 20.30

Додаткова лінія: +34.910.418.416 (стаціонарна з 09.00 до 18.00)

Тел.: +34.91.748.93.60, +34.91.748.93.78, +34.91.748.93.83.

 

Генеральне консульство України в Барселоні

Межі консульського кругу: Каталонія, Валенсія, Балеарські острови

Адреса: c. Numancia, 185, bajos 2 Barcelona 08034 España

Телефон: +34-93-40-28-956

Гаряча лінія: +34 6293 829 36

Email: barcelonaconsul@gmail.com

Сайт: https://barcelona.mfa.gov.ua/

Прийом громадян щоденно:

Щоденно з 08.30 до 20.30

Консульство України в Малазі

Межі консульського кругу: Андалусія, Мурсія, Канарські Острови, Сеута та Мелілья

Адреса: 29016, Málaga, c/Maestranza 23, 1 derecha

Телефон: +34-95-222-06-15

Гаряча лінія: +34 6365 48017

Email: malagaucr@gmail.com

Сайт: https://malaga.mfa.gov.ua/

Прийом громадян щоденно:

Щоденно з 08.30 до 20.30

Джерела та важливі посилання

Джерела

tripadvisor.mfa.gov.ua – сайт-карта від українського МЗС збирає правила в’їзду для українців у всі країни світу. Зазвичай, тут актуальна інформація, все структуровано і є джерела.

iatatravelcentre.com/world.php та iatatravelcentre.com – це сайт-карта Міжнародної асоціації повітряного транспорту і Тіматік – звід правил для авіакомпаній. Тут все англійською, сухо і чітко, це саме ті правила, якими керуються авіакомпанії при посадці на рейс.

Ще я користуюся допомогою українців, які живуть в інших країнах, вони краще за всіх знають про можливості в’їзду та особливості перебування в країні. Знаходьте у Facebook тематичну групу “Українці у…” назва міста чи країни, або “Ukrainians in…”, додавайтеся туди і сміливо ставте питання.

Як знайти лоукост квитки?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте так шукати самі на Скайсканер.

Як знайти комфортне житло із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти якісний отель за 7 євро ось тут.

Як знайти якісну страховку із максимальною знижкою?

Ось покрокове відео та посилання.

Спробуйте самі знайти страховку за 105 гривень на Хотлайн Фінанс.

 

Якщо у вас залишились запитання – ставте їх у коментарях.

 

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 3

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Спасибо, что поставили низкую оценку!

Пожалуйста, расскажите, что я могу улучшить, достаточно нескольких слов

0 Коментарів


Ось правила коментування на how2go.info:

Якщо коментарів ще немає – не соромтеся запитати першим.

Якщо коментарів багато – спілкуйтесь один із одним, нижче є форма пошуку, знаходьте питання, схожі на ваше і жміть “Відповісти”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.