Чи можна українцям в’їхати в Польщу за безвізом і що для цього потрібно в 2022 (постійно оновлюється)

Чи можуть українці в’їхати в Польщу без віз?

Українці можуть в’їхати до Польщі без візи із біометричним закордонним паспортом як туристи, чи із будь-яким українським документом, посвідчуючим особу як біженці.

При цьому польські прикордонники зараз можуть вимагати біометричний закордонний паспорт, якщо ви прописні у частині України, поблизу якої не відбуваються бойові дії.

Чи можуть українці подорожувати по ЄС і до України після оформлення статусу тимчасової допомоги?

Ось дуже корисне відео “Європейської правди” про можливості подорожей для українців всередині ЄС та в Україну із детальними поясненнями та прикладами.

Чи можуть українці, які отримали в Польщі статус тимчасової допомоги, вільно подорожувати країнами ЄС?

З 23 липня 2022 року українці можуть вільно подорожувати країнами ЄС, завантаживши мобільний додаток Diia.pl – джерело.

Ось тут докладно про те, як користуватися додатком і посилання на нього в Google Play і App Store.

Чи отримають українці допомогу, якщо в’їзжають, як біженці?

Республіка Польща продовжує приймати громадян України.

Що я маю робити після перетину кордону

Якщо не потребуєте термінової допомоги та маєте місце для тимчасового перебування, тоді не потрібно реєструватися в приймальному (рецепційному) пункті або де-небудь ще. Ви можете відразу їхати до свого місця призначення по усій території Польщі.

Чи потрібно мені звертатися до Посольства/Консульства? Чи потрібно мені реєструватися в Посольстві/Консульстві?

Ви маєте право звернутися до Консульства у разі потреби, але Ви не зобов’язані звертатися чи реєструватися у Консульстві.

З яких питань мені потрібно звернутися до консульскої установи?

УВАГА відновлено роботу електронної черги для здійснення консульських дій.

https://poland.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/5492-jelektronna-cherga-dlya-vchinennya-konsulysykih-dij

У зв’язку з військовою агресією рф, в консульському підрозділі Посольства України в Республіці Польща Ви також можете:

 1. продовжити термін дії закордонного паспорта на термін до 5 років у разі його закінчення (для дітей термін дії закордонного паспорта може бути продовжено на 4 роки);
 2. внести відомості про дітей/дитину до паспорта одного з батьків;
 3. у випадку, якщо у Вас є лише внутрішній паспорт (старого взірця у вигляді книжечки), де відсутні записи латиницею, Ви можете оформити Свідоцтво про підтвердження особи, де Ваші персональні дані будуть зазначені польською та українською мовами

Інформація щодо протидії торгівлі людьми: https://poland.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/informaciya-dlya-gromadyan-ukrayini-yaki-pribuli-do-polshchi-ryatuyuchis-vid-vijni/protidiya-torgivli-lyudmi

Де українці можуть отримати допомогу?

На яку допомогу в Польщі я можу розраховувати

Інформація про те, на яку допомогу можна розраховувати у Польщі Ви можете знайти за посиланням на офіційній сторінці Уряду цієї країни https://www.gov.pl/web/ua
Громадяни України, які прибули після 24.02.2022 мають право на працю, на безкоштовне медичне лікування та на безкоштовне навчання своїх дітей в школах, дитсадках та ліцеях.

Куди звертатися якщо немає де проживати

Якщо потребуєте тимчасового розміщення, харчування слід звертатися до приймальних пунктів, які знаходяться у прикордонній зоні та у містах Польщі. Вони розташовані на всіх пунктах перетину українсько-польського кордону та вокзалах (dworzec). Як правило, інформаційні афіші про такі пункти виконані на тлі кольорів українського прапора і його назва зазначена українською та польською мовами. У таких пунктах Вас можуть направити до Центрів з прийняття українців у потребі, де Вам нададуть можливість перепочити, їжу, можливість заночувати у теплому місці (на добу або більший строк). Їх перелік знаходиться тут https://www.gov.pl/web/ua/-2. Звертаємо увагу, що цей перелік не є вичерпний. Їх може бути більше, враховуючи пункти, відкриті владою міст. Про них Ви можете дізнатися на офіційному сайті міста де Ви перебуваєте (як правило, сайт міста виглядає так: «назва міста».pl).

Які умови соціального забезпечення існують для українців?

На яку допомогу в Польщі я можу розраховувати

Інформація про те, на яку допомогу можна розраховувати у Польщі Ви можете знайти за посиланням на офіційній сторінці Уряду цієї країни https://www.gov.pl/web/ua
Громадяни України, які прибули після 24.02.2022 мають право безкоштовного проїзду територією Польщі потягами, право на працю, на безкоштовне медичне лікування та на безкоштовне навчання своїх дітей в школах, дитсадках та ліцеях.

Медична допомога:

У Вас є доступ до польської медичної системи на тих самих умовах, що й у громадян РП без додаткових страхувань та плати. Україномовна інфолінія для пацієнтів: +48 800190590.
Онкохворі:
Онкохворі можуть продовжити лікування у Польщі.
Отримати інформацію, у тому числі й українською мовою, можна за цілодобовою безкоштовною гарячою лінією Національного Фонду Здоров’я: 800 190 590
Гаряча лінія працює цілодобово, 7 днів на тиждень, а також у святкові дні. Гаряча лінія обслуговує пацієнтів польською, англійською, українською та російською мовами.
Інформацію також можна отримати електронною поштою, через чат [спілкування в інтернеті] або відеозв’язок з участю сурдоперекладача.
Задзвонивши на цей номер пацієнт зможе повідомити про необхідність продовження онкологічного лікування у Польщі. Все, що потрібно зробити пацієнтові – це залишити свої контактні дані.
Дані буде передано до центру, що візьме на себе організацію подальшого лікування.
Центр зв’яжеться з пацієнтом протягом 2 робочих днів, щоб отримати детальну інформацію про пацієнта та перебіг попереднього лікування.
У кожному воєводстві є щонайменш одна онкологічна лікарня, яка готова прийняти пацієнтів з України.

Освіта:

Діти віком 7-18 років мають право на безкоштовне навчання в польських школах. За деталями слід звертатися за номер телефону: +48 2234 74 708 або e-mail: ukraina-szkola@mein.gov.pl

Працевлаштування:

Де можна отримати допомогу в пошуку роботи?
Ви можете скористатися безкоштовною допомогою повітового відділу служби зайнятості (340 відділів) або воєводського відділу ринку праці (16 відділів), що включає підтримку у пошуку роботи, головним чином працевлаштування та надання консультацій з питань професійної орієнтації.
Зателефонуйте до відділу служби зайнятості або на інфолінію 19524 або до найближчої служби зайнятості, де консультант з питань зайнятості або агент з працевлаштування проведе з вами розмову, щоб оцінити вашу ситуацію та визначити потреби. Він розпитає вас про професійну кваліфікацію, досвід, дізнається яка робота вас цікавить, яка професія тощо.
У разі наявності Ви можете взяти на зустріч документи, що стосуються вашої професійної кваліфікації та досвіду роботи.
Ви можете самостійно користуватися центральною базою вакансій, не відвідуючи службу зайнятості за допомогою комп’ютера, телефону чи інших мобільних пристроїв з доступом до Інтернету (http://oferty.praca.gov.pl). Пошук пропозицій роботи також можливий за допомогою спеціального мобільного додатка ePraca (Android та iOS).
Ви можете скористатися допомогою співробітника служби зайнятості, який допоможе вам знайти в Центральній базі вакансію та надасть інформацію про відповідні пропозиції роботи (контактні дані роботодавця та іншу важливу інформацію).

Інформація про можливості отримання іншої допомоги

Співробітник служби зайнятості в разі потреби може надати Вам інформацію про можливість отримання допомоги від інших державних установ/фондів тощо.
Інформація про правила працевлаштування іноземців
Співробітник служби зайнятості надасть вам інформацію про умови працевлаштування іноземців, в тому числі доступну в Інтернеті українською мовою. Ознайомившись з Вашими документами (наявність права на проживання, можливих дозволів на роботу тощо) співробітник служби зайнятості спробує порадити чи є у вас підстава для легального працевлаштування, і порадить, в яких установах потрібно розв’язувати Ваше питання та кому подавати заяву.

Професійна орієнтація

Ви також можете скористатися послугами професійної консультації, які надають служби зайнятості та центри інформації та планування кар’єри, які діють при воєводських службах зайнятості. Щоб отримати цю допомогу, зателефонуйте або зверніться до служби зайнятості.
Ви отримаєте підтримку в:
правильному виборі професії
 • зміна кваліфікації
 • початку роботи
 • перевірка ваших компетенцій, інтересів та професійних вмінь
 • планування розвитку кар’єри.

Реєстрація в службі зайнятості як безробітного

Після реєстрації в службі зайнятості стосовно вас можна буде застосувати повний пакет з каталогу форм допомоги, визначених у чинних нормативних актах. Цей каталог включає:
 • професійне навчання,
 • співфінансування відкриття бізнесу,
 • відшкодування за працевлаштування (технічні роботи, громадські роботи тощо),
 • відшкодування вартості проїзду та проживання до місця роботи та назад,
 • відшкодування витрат на догляд за дитиною до 7 років тощо.

Якщо я вже працюю і маю проблемні питання?

Консультації щодо законності працевлаштування громадян України на території Республіки Польща українською мовою надаються:
 • ☎️ з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 15.00 за телефоном 22 111 35 88 – для іноземців, які працюють в воєводствах: Мазовецьке, Лодзьке, Великопольське, Свєнтокшиське, Люблінське та Любуське;
 • ☎️ з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 15.00 за телефоном 89 333 17 41 – для іноземців, які працюють у воєводствах: Вармінсько-Мазурське, Підляське, Куявсько-Поморське, Поморське та Західнопоморське;
 • ☎️ з понеділка по середу з 16:00 до 20:00 за телефоном 22 111 35 29 – для іноземців, які працюють у воєводствах: Підкарпатське, Малопольське, Сілезьке, Опольське та Нижньосілезьке.

Корисні вебсайти:

 • https://www.gov.pl/web/granica – інформація про польську державну допомогу тимчасово переміщеним особам з України (у тому числі українською)
 • https://lang-psz.praca.gov.pl/uk – інформація про допомогу служби зайнятості доступна українською мовою, контактні дані служби зайнятості
 • https://oferty.praca.gov.pl/ – база вакансій роботи (включаючи деяку інформацію українською мовою)
 • https://eures.praca.gov.pl – база вакансій роботи в Європі (доступний переклад українською)
Додаток ePraca (польською мовою)

Яку медичну допомогу українці можуть отримати?

Медична допомога:

У Вас є доступ до польської медичної системи на тих самих умовах, що й у громадян РП без додаткових страхувань та плати.

Україномовна інфолінія для пацієнтів:

 • +48 800190590.

Онкохворі:

Онкохорі можуть продовжити лікування у Польщі.

Отримати інформацію, у тому числі й українською мовою, можна за цілодобовою безкоштовною гарячою лінією Національного Фонду Здоров’я: 800 190 590
Гаряча лінія працює цілодобово, 7 днів на тиждень, а також у святкові дні. Гаряча лінія обслуговує пацієнтів польською, англійською, українською та російською мовами.
Інформацію також можна отримати електронною поштою, через чат [спілкування в інтернеті] або відеозв’язок з участю сурдоперекладача.
Задзвонивши на цей номер пацієнт зможе повідомити про необхідність продовження онкологічного лікування у Польщі. Все, що потрібно зробити пацієнтові – це залишити свої контактні дані.
Дані буде передано до центру, що візьме на себе організацію подальшого лікування.
Центр зв’яжеться з пацієнтом протягом 2 робочих днів, щоб отримати детальну інформацію про пацієнта та перебіг попереднього лікування.
У кожному воєводстві є щонайменш одна онкологічна лікарня, яка готова прийняти пацієнтів з України.

Скільки часу українці можуть перебувати в країні?

Умови в’їзду та перебування громадян України в Польщі після 24 лютого 2022 р.: Відповідно до ст. 2 п. 1 Закону Республіки Польща «Про надання допомоги громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї держави» перебування всіх громадян України, які прибули на законних підставах на територію Республіки Польща у зв’язку з воєнним діями в Україні та задекларували намір залишитися в Польщі, вважається легальним протягом 18 місяців, починаючи від дня 24 лютого 2022 року.

Громадяни України, які в будь-який момент під час перетину кордону оголосили про виїзд з України у зв’язку з метою отримання захисту в Польщі, можуть протягом 18 місяців з 24 лютого цього року вільно виїжджати з Польщі та їх повернення до Польщі в цей період буде законним.

Громадяни України, які в’їжджають до Польщі, щоразу повинні повідомляти про мету своєї подорожі в рамках прикордонного контролю. Так, задекларувавши своєю метою в’їзду до Польщі – необхідність отримання захисту у зв’язку із війною в Україні, громадяни України набувають право на легальне перебування, про яке йдеться вище.

Громадянин України втрачає право легального перебування в Польщі протягом 18 місяців, починаючи з 24 лютого ц.р., у разі одноразового виїзду з території Польщі строком більше одного місяця, а не коли сума коротких виїздів перевищить цей термін.

Громадянин України, в’їзд якого на територію Республіки Польща з території України не пов’язаний з військовими діями, а має характер регулярного прикордонного руху, підлягає прикордонному контролю на принципах, визначених у Шенгенському кодексі про кордони (наявність біометричного паспорта та дотримання коридору перебування до 90 днів протягом 180 днів).

Громадянин України, який повністю використав дозволений термін перебування, може заявити про в’їзд до Польщі у зв’язку з військовими діями на території України, що обумовить додаткове вивчення його заявки на підставі ст. 32 Закону про іноземців та, у разі позитивного розгляду, йому може бути дозволено в’їзд на територію Польщі.

Зазначені вище умови не стосуються громадян України, які мають:

а) дозвіл на постійне проживання в Польщі,

б) дозвіл на проживання резидента Європейського Союзу,

в) дозвіл на тимчасове перебування в Польщі,

г) статус біженця,

д) додатковий захист,

е) дозвіл на толерантне перебування,

є) дозвіл на перебування з гуманітарних причин;

а також тих, які:

а) подали заяви на міжнародний захист у Республіці Польща або від імені яких подано такі заявки,

б) заявили про свій намір подання заяв на міжнародний захист або таких осіб, кого стосуються такі заяви про наміри.У разі якщо в’їзд громадянина України не зареєстровано комендантом Прикордонної Служби Польщі під час проходження контролю на кордоні, громадянин України повинен зареєструвати своє перебування в будь-якому управлінні ґміни на території Польщі шляхом отримання номера PESEL в терміні не більшому ніж 90 днів з дня в’їзду. На підставі цього Комендант Прикордонної служби Польщі реєструє перебування громадянина України на території Республіки Польща.

Переміщення в межах Шенгенської зони

Громадяни України, які не мають короткострокової чи довгострокової візи або дозвіл на проживання, виданий державою-членом ЄС, і які мають право на тимчасовий захист, згідно з законодавством Польщі, можуть виїхати з Польщі лише до тієї держави-члена ЄС, де вони хочуть реалізувати свої права, пов’язані з тимчасовою охороною.

Звертаємо увагу, що остаточне прийняття рішення про пропуск громадянина України на територію Республіки Польща або відмову у в’їзді залишається виключно за Прикордонною службою Республіки Польща!

https://www.gov.pl/web/ua

Чи варто оформлювати статус біженця?

Чи потрібно отримувати статус біженця
Детальніше про статуси тут https://bit.ly/3t3jHvI
Отримати статус біженця є Вашим правом, а не обов’язком. Однак, навіть без цього статусу Ви можете проживати у Польщі щонайменше 18 місяців.

Чи існують Covid-19 обмежання для українців?

Карантин скасовано

Чи можливий перетин кордону без біометричного паспорту для біженців з України?

Так.

Водночас, ця норма не поширюється вразі в’їзду на територію РП з інших країн. В разі якщо Ви хочете в’їхати по НЕ біометричному паспорту до Республіки Польща з країн, що не входять до Шенгенської зони, Ви маєте мати ВІЗУ.

Остаточне рішення щодо дозволу на перетин кордону приймає представник Прикордонної Служби Республіки Польща.

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

Чи можу я отримати новий закордонний паспорт у Польщі?
Так. Детальніша інформація про перелік документів та інформація про реєстрацію в електронній черзі, розміщена на електронних сторінках консульських установ України в РП.

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

Ви можете перетнути кордон без закордонного паспорта дитини по свідоцтву про народження чи ID картці

Ви можете в консульскому підрозділі внести відомості про дітей/дитину, яким немає 16 років, до біометричного паспорта одного з батьків.

Також Ви можете зареєструватися в електронній черзі та скласти документи на закордонний паспорт. (Увага! Уважно ознайомтеся з необхідним переліком документів поданим на електронній сторінці консульської установи)

Які правила перетину кордону із домашніми тваринами для українців?

Якщо ви в’їжджаєте до Республіки Польща з тваринами – собаки, кішки, тхори повинні мати мікрочіп і вакцинацію, решта (гризуни, кролики, амфібії, рептилії, декоративні водні тварини, безхребетні) без обмежень, але рішення буде прийнято при перетині кордону Республіки Польща Національною податковою адміністрацією.

Як джерела та посилання із інформацією для українських біженців існують?

https://www.gov.pl/web/granica – інформація про польську державну допомогу тимчасово переміщеним особам з України (у тому числі українською)
https://lang-psz.praca.gov.pl/uk – інформація про допомогу служби зайнятості доступна українською мовою, контактні дані служби зайнятості
https://oferty.praca.gov.pl/ – база вакансій роботи (включаючи деяку інформацію українською мовою)
https://eures.praca.gov.pl – база вакансій роботи в Європі (доступний переклад українською)

Які діють правила в’їзду для українців із туристичною метою?

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон). Звертаємо увагу, що остаточне прийняття рішення про пропуск громадянина України на територію Республіки Польща або відмову у в’їзді залишається виключно за Прикордонною службою Республіки Польща!

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про умови поїздок громадян від 30.07.2003 р. (Зміни до Угоди додатково див. в Протоколі (616_099) від 30.11.2007 р.)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху від 28.03.2008р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за оформлення національних віз від 06.06.2012 р.

Які правила транзитного в’їзду для українців із туристичною метою?

Звертаємо увагу, що остаточне прийняття рішення про пропуск громадянина України на територію Республіки Польща або відмову у в’їзді залишається виключно за Прикордонною Службою Республіки Польща!

В разі якщо Ви хочете вїхати по НЕ біометричному паспорту до Республіки Польща з країн, що НЕ входять до Шенгенської зони, Ви маєте мати ВІЗУ.

Від 17 липня 2021 року всі особи, що прилітають до Республіки Польща, повинні перед вильотом заповнити карту місцезнаходження мандрівника (eKLP) в електронному вигляді. Формуляр знаходиться за посиланням: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home

У карті необхідно вказати:

 • назву країни, звідки почалася подорож;
 • номер рейсу;
 • дату прибуття;
 • ім’я та прізвище;
 • документ, що засвідчує особу або номер PESEL;
 • контактні дані (телефон, адреса електронної пошти), адреси всіх місць, де маєте намір зупинитися протягом перших 14 днів перебування в Республіці Польща (наприклад, готель, сімейний будинок, база відпочинку), інформацію, що підтверджує факт вакцинації, одужання або негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Нові вимоги Уряду Республіки Польща стосуються виключно осіб, що подорожують літаком.

Джерело: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp

Які існують особливості по країні?

Умови в’їзду та перебування громадян України в Польщі після 24 лютого 2022 р.:

Відповідно до ст. 2 п. 1 Закону Республіки Польща «Про надання допомоги громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї держави» перебування всіх громадян України, які прибули на законних підставах на територію Республіки Польща у зв’язку з воєнним діями в Україні та задекларували намір залишитися в Польщі, вважається легальним протягом 18 місяців, починаючи від дня 24 лютого 2022 року.

Громадяни України, які в будь-який момент під час перетину кордону оголосили про виїзд з України у зв’язку з метою отримання захисту в Польщі, можуть протягом 18 місяців з 24 лютого цього року вільно виїжджати з Польщі та їх повернення до Польщі в цей період буде законним.

Громадяни України, які в’їжджають до Польщі, щоразу повинні повідомляти про мету своєї подорожі в рамках прикордонного контролю. Так, задекларувавши своєю метою в’їзду до Польщі – необхідність отримання захисту у зв’язку із війною в Україні, громадяни України набувають право на легальне перебування, про яке йдеться вище.

Громадянин України втрачає право легального перебування в Польщі протягом 18 місяців, починаючи з 24 лютого ц.р., у разі одноразового виїзду з території Польщі строком більше одного місяця, а не коли сума коротких виїздів перевищить цей термін.

Громадянин України, в’їзд якого на територію Республіки Польща з території України не пов’язаний з військовими діями, а має характер регулярного прикордонного руху, підлягає прикордонному контролю на принципах, визначених у Шенгенському кодексі про кордони (наявність біометричного паспорта та дотримання коридору перебування до 90 днів протягом 180 днів).

Громадянин України, який повністю використав дозволений термін перебування, може заявити про в’їзд до Польщі у зв’язку з військовими діями на території України, що обумовить додаткове вивчення його заявки на підставі ст. 32 Закону про іноземців та, у разі позитивного розгляду, йому може бути дозволено в’їзд на територію Польщі.

Зазначені вище умови не стосуються громадян України, які мають:

а) дозвіл на постійне проживання в Польщі,

б) дозвіл на проживання резидента Європейського Союзу,

в) дозвіл на тимчасове перебування в Польщі,

г) статус біженця,

д) додатковий захист,

е) дозвіл на толерантне перебування,

є) дозвіл на перебування з гуманітарних причин;

а також тих, які:

а) подали заяви на міжнародний захист у Республіці Польща або від імені яких подано такі заявки,

б) заявили про свій намір подання заяв на міжнародний захист або таких осіб, кого стосуються такі заяви про наміри.

У разі якщо в’їзд громадянина України не зареєстровано комендантом Прикордонної Служби Польщі під час проходження контролю на кордоні, громадянин України повинен зареєструвати своє перебування в будь-якому управлінні ґміни на території Польщі шляхом отримання номера PESEL в терміні не більшому ніж 90 днів з дня в’їзду. На підставі цього Комендант Прикордонної служби Польщі реєструє перебування громадянина України на території Республіки Польща.

Переміщення в межах Шенгенської зони

Громадяни України, які не мають короткострокової чи довгострокової візи або дозвіл на проживання, виданий державою-членом ЄС, і які мають право на тимчасовий захист, згідно з законодавством Польщі, можуть виїхати з Польщі лише до тієї держави-члена ЄС, де вони хочуть реалізувати свої права, пов’язані з тимчасовою охороною.

Звертаємо увагу, що остаточне прийняття рішення про пропуск громадянина України на територію Республіки Польща або відмову у в’їзді залишається виключно за Прикордонною службою Республіки Польща!

Які існують корисні контакти для українців?

Відповідне інформаційне сприяння і консульську допомогу Ви можете отримати в закордонних дипломатичних установах України в Польщі:

Години роботи: з 8.00 до 20.00

Консульський відділ Посольства України в Польщі (Варшава):

Адреса: Antoniego Malczewskiego 17, 02-617 Warszawa

Інфолінії Консульського підрозділу Посольства України  у Республіці Польща (м.Варшава)

Мазовецьке та Лодзьке воєводства

Пн – Пт    8:30 – 18:00 (в суботу інфолінія працює до 13:00)

+48 733 436 373

+48 733 436 371

+48 694 395 652

+48 664 302 194

+48 664 302 207

+ 48 698 976 335

+48 698 976 373

Гаряча лінія:

 + 48 698 608 837 (цілодобова – виключно у разі ДТП, загрози життю,  чи смерті громадян України)

Консульство України в Ґданську

Адреса: ul. Bernarda Chrzanowskiego 60-А, 80-278 Gdańsk

Телефон:

 • +48 58 34 606 90
 • Гаряча лінія: +48 6076 543 33

Генеральне Консульство України в Кракові

Адреса: Beliny-Prażmowskiego 4, 31-514 Kraków

Телефон:

 • +48-12-429-60-66
 • +48-124-29-45-22
 • Гаряча лінія: +48 6693 529 62

Генеральне консульство України в Любліні

Адреса: ul. 3 Maja, 14, 20-078 Lublin

Телефон:

 • +48 81 531 88 89
 • Гаряча лінія: +48 7841 385 55

Генеральне консульство України у Вроцлаві

Адреса: pl. Biskupa Nankiera 7, 50-140 Wroclaw

Телефон:

 • +48 71 712 76 00
 • +48 71 712 76 01
 • Гаряча лінія: +48 786 203 025

посольство україни в республіці польща - контакти

Якщо залишилися питання — пишіть в коментарі.

 

Джерело — сайт МЗС України.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Спасибо, что поставили низкую оценку!

Пожалуйста, расскажите, что я могу улучшить, достаточно нескольких слов

Алексей Кучер
Лоукост-аналітик, консультант. Пишу про лоукост тревел з 2014. Підбираю лоукост квитки та житло для українців з 2017.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.

15 коментарів

 1. Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можливоїхати дівчині з дитиною з України (Одеса) до Польші (транзит, а надалі до іншої країни ЄС, щоб отримати там прихисток від війни) поїздом не маючи біометричного паспорту, є тільки закордонний старого варіанту, але ще рік дійсний (у дитини є біометричний паспорт). Дуже дякую за відповідь!

 2. Добрый день, сын 17 лет едет из Украины с родной бабушкой в Германию к маме у которой есть ВНЖ пластик, через таможню Польши. Есть загранпаспорт у него. Нужно ли папе из Украины делать доверенность на него.

 3. Доброго дня, маю до вас питання чи є можливість дівчіні з дитиною виїхати в Польщу без закордонного паспорта? В місці, що вона зараз проживає не має активних бойових дій.

  Дякую за відповідь.

  1. Ольга, добрый день, вас впустят в Польшу с большой вероятностью, если вы укажете как причину вашего въезда военные действия в Украине. Но обращаю ваше внимание, второй раз вы въехать в Польшу с таким документом вы не сможете.

   Хорошего путешествия,

   Алексей

 4. Добрый день! Подскажите, пожалуйста, хочу с сыном 15 лет по загранпаспортам поехать к мужу в Польшу на 10 дней, пропустят ли нас и проверяют ли сейчас наличие денег на проживание в Польше, спасибо.

  1. Лариса, добрый день, с биометрическими загранпаспортами вы можете ехать к мужу совершенно свободно, обычно, сейчас про деньги украинцам вопросов не задают, но вы можете распечатать приглашение (обычный емейл в свободной форме) от мужа с его адресом и контактами в Польше.

   Хорошего путешествия,

   Алексей