Як я не помер в Грузії і чому тепер купую страховку для кожної подорожі

Як я обираю страхову для туристичної подорожі

Я був точно таким же як ви, навіщо платити зайве, навіть, якщо це 10 євро, страховка – це ж не квиток, не житло, не їжа, не мобільний зв’язок та інтернет.

Страховка – це для слабаків.

І ось, я виявився слабаком, моє тіло стало настільки слабким, що я не міг довго йти без допомоги, присідав відпочивати або йшов за допомогою друзів…

Як все сталося?

Ми їхали на маршрутці з Батумі в Тбілісі, водій-грузинський лихач, відмінні дороги, приємні попутники… правда, повітря в автобусі мені відразу здалося трохи загазованим, пахло чи то газом, чи то бензином, але інші не звертали увагу і я не скаржився.

Їли ми всухом’ятку, то, що було з собою, а на перевалі купили грузинські солодощі, ними я наївся досхочу. Через півгодини-годину мені стало погано, я стримував нудоту скільки міг, фокусуючись на дорозі попереду. Десь уже в місті я попросив зупинитися…

Далі я опущу технічні подробиці, скажу тільки, що після звільнення від зайвого краще мені не стало. Маршрутка поїхала, друзі залишилися зі мною.

Завіса опускається, пауза.

Далі все було добре: господар житла приїхав і забрав нас – мене поклали в ліжко, серед моїх друзів був лікар і знайшлися ліки. Тієї ж ночі я відчув себе краще, а через день зміг функціонувати сам.

Про що ця історія?

Про те, що тіло може відмовити в будь-який момент, вдома ви знаєте, що робити, в подорожі – ні.

Тільки тут я усвідомив як я ХОЧУ страховку.

Як вибрати страхову, яка допомагає?

Я вибираю страхову за:

  • статистикою її виплат;
  • винятками в договорах;
  • умовами страхування;
  • ціною.

Статистика виплат

Щоквартально страхові публікують інформацію про те, скільки вони залучили грошей і скільки виплатили по кожному виду страхування. У 2020-2021 найкраще співвідношення премій і виплат у сфері туризму у ARX, ВУСО і Уніки.

Рейтинг страховых компаний в 2021

Всі три компанії – сервісні страхові, організовують допомогу і транспорт на місці, у Вусо і ARX один і той же асістанс (компанія, яка здійснює допомогу на місці) з досвідом роботи 21 рік, у Уніки – інший, досвід роботи 9 років.

Винятки в страховому договорі

Винятки в страховому договорі зазвичай займають кілька сторінок дрібним шрифтом, все це причини відмовити в допомозі і виплаті по страховці. Я вивчив кожен договір, ось висновки.

У ARX присутні тільки основні винятки: загострення хронічних захворювань, операції на серці, психічні розлади, травми в стані алкогольного сп’яніння…

У Вусо винятків більше всіх, хоча в більшості прописано, що вони не стосуються ситуацій із загрозою життю або гострим болем.

У договорі Уніки винятків менше всіх, але чітко прописано, що лікування буде здійснюватися не до одужання пацієнта, а до зняття гострого болю або усунення загрози життю (пункт 3.2.16 договору).

Висновок: всі три компанії будуть допомагати по швидкій допомозі, але шанси отримати більш повну допомогу – у ARX та VUSO.

Умови страхування

У ARX дуже хороші умови для активного відпочинку. Квадроцикли, гірські лижі та сноуборд, дайвінг до 18 метрів, поїздки на слонах, конях і верблюдах, рафтинг… не винесені в виключення, а знаходяться в базовому пакеті без доплат.

У ARX і ВУСО чесний розподіл витрат за видами допомоги – в межах страхової суми – 30 000 євро.

Условия страхования ARX

Це означає, що якщо у людини виникла одна або дві проблеми, то весь ліміт, зазвичай, 30 000 євро, може бути використаний для їх вирішення. Часто страхові встановлюють ліміт на кожен вид допомоги і тоді сума покриття виходить набагато менше.

У базовому пакеті ARX на стоматологію закладено 200 євро, у Вусо і Уніки ця сума – в преміум пакетах.

Ціна

Я порівнював стандартні пакети без франшизи на 10 днів, для чистоти експерименту (у всіх єдині умови) використовував пошуковик страховок Hotline finance.

Ось результати:

Вусо, без активностей – весь світ крім США і Канади – 944 гривні, тільки Європа – 377 гривень;

Сравнение цен страховых - Вусо

Вибирайте дати тут.

УНІКА, без активностей – весь світ крім США і Канади – 1158 гривень, тільки Європа – 463 гривні.

Сравнение цен страховых - Уника

Вибирайте дати тут.

ARX, активне проведення часу – весь світ крім США і Канади – 476 гривень;

Цена страховой ARXВибирайте на ваші дати тут.

 

Міцного здоров’я та впевненості на кордоні!

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 3

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Спасибо, что поставили низкую оценку!

Пожалуйста, расскажите, что я могу улучшить, достаточно нескольких слов

0 Коментарів


Ось правила коментування на how2go.info:

Якщо коментарів ще немає – не соромтеся запитати першим.

Якщо коментарів багато – спілкуйтесь один із одним, нижче є форма пошуку, знаходьте питання, схожі на ваше і жміть “Відповісти”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.