13 сайтів для безкоштовного відпочинку за кордоном

13 сайтів із повністю безкоштовним відпочинком

Безкоштовне житло за кордоном та кілька лайфхаків для тих, хто читає до кінця.

Житло для безкоштовного відпочинку

Тут все як завжди. Каучсерфінг рулить, з’являються аналоги. Мені дуже подобається, коли люди, об’єднані однією ідеєю, допомагають один одному подорожувати: якщо велосипедист прихистить велосипедиста – їм завжди буде про що поговорити).

Каучсерфінг заслужено популярний і заснований на довірі і щедрості. Ви безкоштовно приймаєте у себе нових друзів і їздите по всьому світу, користуючись гостинністю інших. Деякі тільки подорожують, а інші настільки щедрі і гостинні, що тільки приймають.

Можна зареєструватися на сайті, знайти гостинного господаря, прочитати про нього відгуки і написати йому.

trustroots.org – я відразу створив тут аккаунт, можливо, це кращий варіант безкоштовного житла в 2022. Сайт створила група програмістів з UK, а волонтери переводять його на всі мови світу, ви теж можете приєднатися до цієї роботи, пишіть, я розповім як. Засновники обіцяють ніколи не перетворюватися на корпорацію. На сайті зараз 70 000 користувачів, є спільноти хічхайкерів, бекпекерів, тих, хто бажає поділитися їжею… все, що потрібно для подорожей і все це безкоштовно.

Безкоштовне житло для українців

servas.org – спільнота допомоги один одному в подорожах, заснована в 50-х студентами. Вони хотіли подорожувати і зупинятися в гостях один у одного. Тут абсолютно безкоштовно можна знайти житло на 1-2 дні. Є членські внески, для вступу потрібна співбесіда.

warmshowers.org – сайт для велосипедистів-мандрівників. Близько 100000 хостів в 161 країні – відмінні результати для спеціалізованого проекту. Є величезна ймовірність, що велосипедистів приймають такі ж любителі жати на педалі, так що їм завжди буде про що поспілкуватися.

bewelcome.org – це співтовариство безкоштовного житла створили фани каучсерфінгу, яким він був на початку 2000-х і Хоспіталіті клабу. Функції мандрівника і хостера розділені, ви можете тільки подорожувати. Сайт повністю безкоштовний, є версія російською, близько 130 000 користувачів в 217 країнах світу.

Ось тут – www.hospitalitysupport.org готелі пропонують безкоштовне житло для українців, вибирайте, можна заповнити заявку на 5 безкоштовних ночей в абсолютно різних готелях від 1 до 5 зірок в різних країнах.

workaway.info – тут можна знайти роботу за житло і їжу по всьому світу. Проекти від інтелектуальних до сільськогосподарських. Правда, щоб отримати контакти роботодавців потрібно оформити платну підписку за 20 доларів на рік, але це точно того варто. На сайті з’явилася можливість знайти попутників.

worldpackers.com – сайт-спільнота, тут можна знайти волонтерські проекти, можливості роботи за житло і їжу по світу, сайт англійською, доступ на рік коштує 49$.

helpx.net – схожий сайт, але безкоштовний.

anyworkanywhere – сайт заточений під мандрівників. Багато можливостей тимчасової роботи. Є інформація про посольства, хостели, вакансії для волонтері

hippohelp.com – повністю безкоштовний сайт, багато пропозицій в Європі.

Ваша рідна мова – достатній привід для того, щоб пожити безкоштовно. Ось сайти, де готові прихистити носіїв мови і не обов’язково англійської:

talktalkbnb.com – найбільший сайт із безліччю країн і мов;
lingoo.com – схожий сайт для викладання рідної мови за кордоном.

Безкоштовні екскурсії є в кожному великому туристичному місті, шукайте у Гугл англійською. Іноді, вони навіть гарної якості. Зазвичай їх проводять студенти-краєзнавці чи ентузіасти свого міста. Такі екскурсії зазвичай проводяться англійською і збирають великий натовп туристів, в кінці ви самі зможете обрати заплатити щось чи ні.

Якщо ви хочете безкоштовно поїсти ось кілька можливостей.

Почну тих же з trustroots.org, тут є розділ foodsharing, обираєте його дивитесь, хто навкруги хоче поділитися з вами їжею, ось так виглядає Європа.

Trustroots

Німці створили спеціальний сайт для жителів Австрії, Німеччини та Швейцарії – foodsharing.de. тут може зареєструватися кожен і отримати доступ до бази безкоштовної їжі.

У Британії створили спеціальний мобільний додаток Olio, тут можна запропонувати і отримати безкоштовну їжу.

 

Залишилися питання – пишіть в коментарях.

 

Наскільки публікація корисна для вас?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 3

Оцінок ще немає. Поставте оцінку першим.

Дякую, що оцінили мою статтю

БУДЬ ЛАСКА, напишіть кілька слів, що саме не сподобалось, це дійсно для мне важливо

0 Коментарів


Ось правила коментування на how2go.info:

Якщо коментарів ще немає – не соромтеся запитати першим.

Якщо коментарів багато – спілкуйтесь один із одним, нижче є форма пошуку та пошук по #хештегах, знаходьте питання, схожі на ваше і жміть “Відповісти”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви отримаєте сповіщення про нові відповіді на EMAIL.

Ви можете отримувати сповіщення про нові відповіді у Телеграм, для цього вкажіть ваш нік у Телеграм.